Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak papiery na taka wize przejda,pokazesz na rozmowie ze masz doswiadczenie w tym i znasz sie to moga przejsc

co do tlumaczenia to zrobiles to on-line,posluzyles sie tlumaczem komputerowym?jesli tak to w jakims tam stopniu moze to byc ale za duzo sie tak nie nauczysz..lepiej jakbys wzial slownik w reke i po koleji kazde slowo przetlumaczyl sobie ,fakt moze to za dobre nie bedzie ale cos Ci w glowie zostanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na śląsku można ubiegać się o wizy? Słyszałem, że w Krakowie jest ambasada ale ja mam daleko do Krakowa. Jest jeszcze gdzieś indziej na śląsku.

I jeszcze jedno:

Gdy w Polsce chciałbym załatwić wizę h2b to w ambasadzie będę musiał mówić po angielsku czy po polsku ?

Jeżeli mam 18 lat i nie mam pracy w Polsce to zmniejsza szanse na otrzymanie wizy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zapoznales sie choc troche ze strona Ambasady USA to wiesz ze sa dwa miejsca gdzie sie wydaje wizy tzn Warszawa i Krakow.

I tam tez je sie wydaje .W Warszawie wydaje sie do tego wizy na pobyt staly i narzeczenskie.

I teraz jak masz daleko do Krakowa to chyba wiesz jakie sa odleglosci w USA?

Przy wizach pracowniczych mozesz nie pracowac ale skad masz doswiaczenie w danym zawodzie,ile robiles ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...