Skocz do zawartości

I 485 Interview I Section 245i


LucaNY

Rekomendowane odpowiedzi

OK wiec interview mielismy z zona w Garden City na 7.30 am, przyjechalismy 30 min przed czasem i usiedlismy w poczekalni. O godzinie 8.00 am wezwano nas do pokoju mily facet kazal nam usiasc, bylo nas troche bo bylem ja zona coreczka i moja mama. Po paru minutach zaczal zadawac mi pytania: w ktorym roku przyjechalem, jak przyjechalem oczywiscie powiedzialem prawde ze przez Mexico a on sie tylko usmiechnol, czy pracuje i jaki mam zawod, powiedzialem ze tak pracuje i jestem plumber to on sie spytal czy bede robil Plumbing licence a ja mu na to ze jeszcze nie teraz. Zonie zadal tylko pytanie jaki jest nasz aktualny adres i zeby mu dala I-94 z paszportu, mojej mamy nic sie nie pytal tylko chcial Certificate of Naturalization. Zobaczyl w papierach ze zaplacilismy kare powiedziel ze wszystko wyglada ok i zaczal zadawac pytania odnosnie terroryzmu itp. Na koniec zyczyl nam powodzenia i ze GC przyjdzie do 2 tygodni. Cale interview trwalo moze 20 minut. Jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc i cieple slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...