Skocz do zawartości

Wiza Na 100% Pytanie Ważne !


Rekomendowane odpowiedzi

zaproszenie nic nie kosztuje a jak ktos chce to moze kosztowac i 50 dol w pewnych biurach

jakbys nie dostal wizy to jestes w komputerze ze byles i ze nie przekonales Konsula i teraz na kogo bys popadl nastepnym razem to nie wiadomo bo mozesz miec i 50 zaswiadczen a wizy nie otrzymasz ..bo sila nie jest teraz w zaswiadczeniach a w rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aha rozumiem :) te zaproszenie wysłała by mi matka dziewczyny, dziewczyna wraca za miesiąc i przy okazji mogła by wziąsc te zaproszenie od swojej matki i bym poszedł do konsulatu w Krakowie i spróbował bo chodzi o to że chciałbym wiedziec wczesniej jaka jest sytuacja zebym sobie wszystko poukładac w polsce a boje się ze jakbym nawet dostał to promes to na 6 miesiecy i wtedy jest lipa :) bo ja moge dopiero leciec w połowie wakacji a tez nie wiem czy by to nie było dziwne ze staram sie teraz o promese a we wniosku wpisze ze lece za rok jak myslicie ??. a jeszcze jedno pytanie jak wygląda to zaproszenie i co w nim jest napiane i czy dużo jest zachodu bym je dostał ?? tzn matka mojej dziewczyny musiała by chodzic po tych całych urzedach za tym papierkiem i marnowac swoj czas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem wczesniej piszesz we wniosku kiedy chcesz leciec a jak kto umotywujesz ze teraz sie starasz o wize to juz inna sprawa i nie wiem czy ktoras odpowiedz bedzie dobra/

co do zaproszenia to jak Ty bys takie zaproszenie napisal?

to nie musi byc napisane w zadnym druku urzedowym ani tez nigdzie nie nalezy biegac

poprostu nalezy napisac dane wasze ,ze ta osoba Cie zaprasza na taki i taki czas i ze bedziesz na jej utrzymaniu w czasie pobytu w USA-ze wrazie problemow to Ona sie Toba zajmie ..i podpis

i tam miej wiecej to moze wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem :) te zaproszenie wysłała by mi matka dziewczyny, dziewczyna wraca za miesiąc i przy okazji mogła by wziąsc te zaproszenie od swojej matki i bym poszedł do konsulatu w Krakowie i spróbował bo chodzi o to że chciałbym wiedziec wczesniej jaka jest sytuacja zebym sobie wszystko poukładac w polsce a boje się ze jakbym nawet dostał to promes to na 6 miesiecy i wtedy jest lipa :) bo ja moge dopiero leciec w połowie wakacji a tez nie wiem czy by to nie było dziwne ze staram sie teraz o promese a we wniosku wpisze ze lece za rok jak myslicie ??. a jeszcze jedno pytanie jak wygląda to zaproszenie i co w nim jest napiane i czy dużo jest zachodu bym je dostał ?? tzn matka mojej dziewczyny musiała by chodzic po tych całych urzedach za tym papierkiem i marnowac swoj czas??

Jesli wyjazd jest turystyczny to mozesz sie starac o wize i rok wczesniej. Wszystko zalezy od tego gdzie chcesz leciec. Jesli chcesz spedzic wakacje na polnocnej krawedzi wielkiego kanionu to musisz rezerwacje robic z wyprzedzeniem 13-sto miesiecznym bo pozniej w ostatniej chwili zwalniaja sie miejsca ale pewnosci nie ma, ze przenocujesz. Podobnie zeby wejsc na Half Dome w Narodowym Parku Yosemite tez musisz jakis rok wczesniej starac sie o pass zeby moc wyjsc na szczyt w piatek i weekendy. Zatem sa okolicznosci, ktore uzasadniaja staranie sie o wize ze znacznym wyprzedzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do chicago chcem leciec :) za chwile moja dziewczyna ze stanów bedzie dzwonic to popytam ją o to i powiem zeby sie matki spytała i zeby mi napisała to zaproszenie bo ja myslałem ze to trzeba papiery specjalne z urzedu miec o to zaproszenie :) odezwe sie potem wielke dzięki najwyzej bede sobie wymyslał jakąs dobrą gatke i prawdziwą bo to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki papiery urzedowy jak I-134 ,,jak wpiszesz sobie go w google to zobaczysz go ..no ale On tyle moze byc warty co napisane na kartce zaproszenie

moga o takie cos nie poprosic i mozesz wyjsc bez wizy,moga poprosic i tez mozesz wyjsc bez wizy jak ta gadka nie bedzie trzymala sie ...

bo nie zaproszenie ma im pokazac a Twoje odpowiedzi po co lecisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mam im powiedziec madrego i wiarygodnego zeby było dobrze ???? nie mam pojecia co im sciemnic zeby było dobrze :) a ten konsultant bedzie z polski czy moze byc obcokrajowiec ?? i czy znajomosc jezyka angielskiego jest potrzebna na tej rozmowie?? bo u mnie z angielskim jest cienko :) dziewczyna jak sie starała o zieloną karte to musiała jechac w warszawy i tam konsultanem był jakis azjata , mieszkamy w małopolsce i wiem ze o wize turystyczną wystarczy jechac do krakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...