Skocz do zawartości

Wiza Na 100% Pytanie Ważne !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dokładnie bo w np. UK nie mam nikogo a w stanach miałbym gwarantowany pobyt czyli mieszkanie i jedzenie za free i byłbym jeszcze na dodatek z dziewczyną !! a prace to załatwiła by mi matka mojej dziewczyny bo tam gdzie mieszka zna sie z kolesiem co jest włascicielem firmy budowlanej czyli tzn kontraktorka i bez problemu mógłby mnie wziasc do firmy bo np. brat mojej dziewczyny tez ma zieloną karte ale studiuje i lata na wakacje do USA i tam jego mam załatwia mu prace albo jako kelner albo na budowie zeby sobie cos zarobił :) a do UK polece i co tam bede robił spał pod mostem ?? jak nie mam gwarantowanego mieszkania i zero znajomosci , a w USA juz cos prędzej moge zdziałac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że praca na wizie turystycznej w USA jest nielegalna, czyli będziesz przestępcą i jakby co, to mogą Cię deportować?

Pewnie, że wiele osób tak robi i oczywiście, że wielu z nich udaje się uniknąć sprawiedliwości, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że w razie czego pole manewru masz ograniczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że praca na wizie turystycznej w USA jest nielegalna, czyli będziesz przestępcą i jakby co, to mogą Cię deportować?

Pewnie, że wiele osób tak robi i oczywiście, że wielu z nich udaje się uniknąć sprawiedliwości, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że w razie czego pole manewru masz ograniczone :)

A ja mysle ze fredy sie z wszystkich nabija ... . Nudzi mu sie i wymyslil temat. Konsultant jeden:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredy a jaka masz pewnosc ze tak nie bedzie w USA bo piszesz ze w UK bys spal pod mostem?zadnej

taka jest realnosc zycia chyba ze ta osoba wie co mowi i faktycznie poda Ci reke i zalatwi prace ,,wrazie czego pomoze Ci jak bedziesz miec klopoty

a pisze to nie dlatego ze zazdroszcze Ci (fakt takich osob mozna zazdroscic ze sie Toba zajma) a ze bywa roznie w zyciu

nie patrz tez na syna ,bo On ma GC a ty nie masz pozwolenia na prace i nie mozesz legalnie pracowac i czasami bywa tak ze sie mowi,radz se sam,nie moj biznes ...

czego Ci moze zyczyc abys sie nie rozczarowal i aby slowo bylo potem czynem a nie zostalo slowem tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...