Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki sly wlasnie to mi trzeba bylo trzeba bedzie przetlumaczyc i fotografowi pokazac:)

Chodzi mi to to ze wolal bym zeby ewentualnie papiery przyslali na polski adres;p bo tutaj to non stop sie czlowiek przemieszcza i zmienia mieszkanie.

Tez sie tak tym teraz przejmuje a jeszcze nie wiadomo czy wejdziemy do maszyny losujacej i czy wygram xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tylko ze jak Ci przyjda papiery do Polski a Ty nie bedziesz mogl szybko przyjechac do Polski to pare dni moze zrobic duze znaczenie,,czasami kto pierwszy odesle papiery szybko ten ma wieksze szanse na wezwanie na rozmowe,pamietaj ze zawsze wiecej sie losuje osob niz jest wydawanych wiz...

no ale zobaczmy czy wogole bedzie Polska teraz na jesieni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Z tego co widziałem w statystykach to średnio połowa wylosowanych dostaje status rezydenta, ale powodów też jest wiele, niektórym sie życie ułoży i oleją sprawę.

Na stronie departamentu stanu pojawiły się pierwsze statystyki dotyczące wydanych wiz w roku 2010:

http://www.travel.state.gov/visa/statistic...stics_5240.html

Liczby niewiele się różnią od tych z zeszłego roku, wiec jesteśmy na dobrej drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktos moglby podac ilosc wydanych wiz imigracyjnych w 2010 bo nie moge sie polapac

w tych wszystkich kategoriach, dane sa tutaj http://www.travel.state.gov/visa/statistic...stics_5240.html

(jest napisane ze niewiele juz sie zmienia), mi wychodzi niecale 7000 wiz ale pewnie cos zle licze,

nie moge nigdzie na tej stronie znalezc Immediate relatives of U.S. citizens(?), tak btw w zeszlym roku

wydano wszystkich wiz imigracyjnych w Warszawie 4,5 tys, troche malo;

pisze tak bo chcialbym zrobic zdjecia i wyrobic paszport i nie wiem czy czekac do przyszlego roku,

no chyba ze czekac do wrzesnia na pewna informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6 za szybka odpowiedz, ale wiesz nudze sie w pracy to chcialbym

sobie to policzyc :) ; a jak wiesz 7 czy 8 tys. osob to byc albo nie byc w tym roku

w loterii; a i mam jeszcze jedno pytanie, ktos czytal (do 2006) grupy dyskusyjne

alt.pl.usa i alt.pl.usa-loteria?(przy okazji duza skarbnica wiedzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyggy, dowiemy się więcej, kiedy pojawią się dane z Yearbooka 2010, bo liczba wiz wydanych w samej warszawie to nie dokładnie to samo, co liczba osób które otrzymały status rezydenta w jednej z pierwszych 3 kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, aż musiałem zarejestrować się na tym forum, bo widzę, że nikt z forumowiczów nie dostrzegł, że jest już nowy Yearbook za rok FY2010 ;)

Zgodnie z wyliczeniami użytkownika AK83, za ostatnie 4 lata wydano 41709 wiz, w roku 2010 w pierwszych 3 kategoriach wydano 7564 wiz.

41709 + 7564 = 49273 ;)

Według tych wyliczeń Polska na jesień weźmie udział w DV2013, ale zaznaczam są to tylko nasze forumowe wyliczenia i najlepiej poczekać do września/października na oficjalne informacje.

Link do Yearbook'a

http://www.dhs.gov/files/statistics/publications/LPR10.shtm

Table 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...