Skocz do zawartości

Byłam w konsulacie w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja równiez dzis mam za soba wizyte w konsulacie w Krakowie i co najwazniejsze (pomimo "pechowego" 13 w piatek) MAM WIZE!!! :)

Wszystko poszlo bardzo sprawnie i szybko, mloda Pani konsul zadala mi tylko dwa pytania:

co studiuje?

w jakim charakterze bede pracowac? (jade z organizacja na J1)

...takze wszystko trwalo moze 30 minut od spotkania pod konsulatem az do rozmowy, naprawde nie denerwujcie sie...u mnie z grupy wszystcy wychodzili usmiechnieci ;)

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
MARTYNKA jak przyjedziesz na czas z USA to pewnie nastepnym razem dadza na 10-latek  8)

niekoniecznie. moga ale nie musza. ja tez tak mialem i pomimo powrotu na czas dostalem kolejna na rok a potem kolejna na 5 lat (do konca studiow) ;-)

no a te dwie na rok i na 5 lat to turystyczne, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze wie jak długo czeka sie na wizyte w konsulacie? tzn powiedzmy,ze w nadchodzacy wtorek, dzwonie i umawiam sie na wizyte u konsula i tak sie zastanawiam jaki termin mi wyznaczy.Czy to prawda,ze czeka sie 3 tygodnie?:) poza tym w jakim jezyku mam rozmawiac pzrez telefon umaiwajac sie na te wizyte? czy ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boze!!!!!!!!! to strasznie długo:(:):(((

to moze lepiej,kiedy pójde tam osobiście????

co robic???:D:(:D:(

ja mam jutro dzwonic do ambasady,a wylot mam dokładnie za dwa tygodnie:(:D:(

a tu wizy brak(:lol::(:lol::((:lol::(:(:(:(:(:(:(:(

jeśli każa mi przyjść za 4 tygodnie,to ja nie wiem co zrobie::(:(:(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...