Skocz do zawartości

Byłam w konsulacie w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale co wtedy z biletem? Wiem,ze jestem beznadziejnie inteligentna,by kupowac bilet zanim otrzymam wize,ale nie sadzilam,ze wszystko tak sie przedłuży,poza tym gdybym wtedy nie kupiła tego biletu- w tym momencie zapłąciłabym za niego pnad 4000zł:):((:

ale co teraz? tzn co z biletem,jesli wyznacza mi termin w konsulacie po dacie wylotu??????????????:D:(:D:((::D:::lol:::lol::(:lol::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce byc pesymista ale raczej napeno bedziesz miala termin po dacie wylotu...

ale nadal nie wiem czemu nie dzwonisz skoro z tego co wiem to jeden dzien czekania to sie teraz przedluza o 3 dni w przod tzn

jak moj kolega wdzonil wczoraj i ma date np na 29 to jak zadzwonil dzisiaj inny kolega to ma na 2 lipca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wtedy z biletem? Wiem,ze jestem beznadziejnie inteligentna,by kupowac bilet zanim otrzymam wize,ale nie sadzilam,ze wszystko tak sie przedłuży,poza tym gdybym wtedy nie kupiła tego biletu- w tym momencie zapłąciłabym za niego pnad 4000zł:):((:

ale co teraz? tzn co z biletem,jesli wyznacza mi termin w konsulacie po dacie wylotu??????????????:D:(:D:((::D:::lol:::lol::(:lol::(

a teraz rownie pilnie jak do konsulatu, zadzwon do linii lotniczych ktorymi lecisz (albo do biura w ktorym kupilas bilet) i sie zapytaj jakie masz restrykcje w swojej taryfie i czy masz mozliwosc przesuniecia wylotu i za ile..... jezeli w ogole mozesz to zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

o ty , ze dostało się wize jest wiadomo już po rozmowie z konsulem... a na ile dopiero jak DHL ci przywiezie paszport.. (ok. 3 dni). tak , że chwilie to zejdzie.. nie wiem po co kupować bilet jak się nie ma wizy...

pamietam jak kiedys na forum.... she2002 starała się zdołowac pare ludzi.., dot. wizy na 10 lat... a teraz? powodzenia

papapappap[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskro- nikogo nie chciałam zdołowac ani obrazic czy urazic!!

wydawało mi sie,ze forum słuzy do wymiany informacji,dlatego też napisałam,to co wtedy napisałam...i w zadnym wypadku- nie zrobiłam tego złośliwie!przykro mi,ze tak to odebrałas*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok she2002 rozumiem.. to byl moj slaby dzie.. powiedz co u ciebie..bo o ile pamietam masz dosc stresujaca sytuacje.. na kiedy masz rozmowe..? wiesz zycze ci wszystkiego naj... to forum jest ok.. mi tez pomoglo ..tak ze masz racje tu się mowi.... jak jest.. przepraszam :cry: she2002.. powodzenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Iskra;)

u mnie wlasnie tyle slychac,ze nawet jakos do przodu;) tzn balam sie o te wizyte itd, czy zdaze i w ogole,ale dzwoniac do konsulatu w zeszlym tygodniu-umowili mnie wlasnie na jutro,a wiec 14.06. Boje sie,bo tak bardzo chce jechac do tych Stanow,ze az chyba przesadzam.No ale zobaczymy;)

Bilet mam kupiony na 21.06.....

Mam nadzieje,ze jakos to bedzie.Jutro odezwe sie na bank i albo podziele sie z Wami moja radoscia, albo moim smutkiem.

Ja Tobie rowniez zycze powodzenia!!!!:)

A Ty kiedy sie wybierasz za Ocean?I gdzie lecicie z mezem?

Ja mam prace zabukowana na Florydzie.Marzylam o Nowym Yorku,bo w zeszlym roku zakochalam sie w tym miescie,no ale tym razem- Floryda.Na pewno bede dzielic sie tu na forum- wrazeniami z pobytu tam;)

zanim jednak cokolwiek powiem- jutro musze dostac wize..bez niej- ani rusz... :roll:

Do zobaczenia: jutro :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...