Skocz do zawartości

Forma N-400


izza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wypelnilam juz forme N-400, zastanawiam sie tylko co mam wyslac z ta forma chodzi mi dokladnie o to zdanie

Documents referring to you and your spouse:

a. Tax returns, bank accounts, leases, mortgages, or birth certificates of children; or

b. Internal Revenue Service (IRS)-certified copies of the income tax forms that you both filed for the past 3 years; or

c. An IRS tax return transcript for the last 3 years.

Czy wystarczy jak wysle akty urodzenia dzieci, rachunki, dokumenty z banku czy musze wyslac te podatki. Czyli np. formy ktore wyslalismy do IRS musze poswiadczyc w jakis sposob u notariusza, podpisac sie na nich (oboje), zupelnie nie wiem o co chodzi. ???

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] czy musze wyslac te podatki. Czyli np. formy ktore wyslalismy do IRS musze poswiadczyc w jakis sposob u notariusza, podpisac sie na nich (oboje), zupelnie nie wiem o co chodzi. ???

Tak, podatki musisz wyslac obowiazkowo.

Tak jak KW pisze tax transcript jest najlepszy, ale kserokopie formularzy 1040 tez sa w porzadku. Zaden notariusz ci nie jest potrzebny, na N 400 podpisujesz, ze wszystko co zalaczylas jest zgodne z prawda i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez to wszystko w tym roku.Wysłałem tylko kopie rozliczenia tax z ostatniego roku (tj .za 2009) .Zadnych aktów urodzenia .Tylko kopię GC,SS,Driver licence,kopie paszportu no i czek.Na interview nawet nie pytał o oryginały tax choc zabrałem wszystkie z ostatnich 5 lat. Zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty skladales po 5 latach

a ona po 3 latach po slubie z obywatelem

wiec musi wyslac duzo wiecej papierow

dzieki KW za ta odpowiedz bo nie znajac sprawy moze byc zla odpowiedz

co nie oznacza ze dareknow0 chcial zle :)

Podałem informacje z własnego doświadczenia.Faktycznie egzamin zdawałem po 5 latach na GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...