Skocz do zawartości

Kupno Domu W Usa


michael1447

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy o tego ze ja dyskutuje a ty wpychasz swoja arogancka opinie.

Piszesz o przekretach jakie sie dzieja? a co ty robisz?:

ja nie mam ani ubezpieczenia zdrowotnego ani na samochod, sorry aut mam dwa to place tylko za jedno a za drugie nie , wiec ile na tym zaoszczedzam hehe , mandatow nie placic za parkowanie , jedynie za speeding, parkometry tez nie place, zaplace raz na jakis czas i potem uzywam tego samego biletu hehe, jak mnie ktos probuje przekrecic to im nie place np: w zeszlym miesiacu telewizja kablowa Comcast probowala mi nadciagnac rachunek , juz im raz powiedzialem zeby tego nie robili bo przestane placic wtedy mi skredytowali nadciagniecia, kolejnym razem juz nie zamierzalem z nimi gadac po prostu zmienilem tv kablowa i juz a im nie zaplacilem za caly miesiac - 125 usd w kieszeni, przeszedlem do Direct TV i teraz place 75/miesiac z internetem, internet tez ciagnalem przez dlugi czas za darmo na wirelessa ale sie sasiad wyprowadzil to w koncu musialem sobie sam zalozyc.

i kto tu przekreca co!?

i tak na marginesie to ja Ciebie "biggayem" nie nazwalam wiec wypraszam sobie takie oskarzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A jeśli miałbym np. 200 000 $ już w polsce i wpłaciłbym to na różne konta bankowe w Polsce np. na 10 kont ;d To czy urząd by się mógł do mnie doczepić ? I czy gdybym był w USA i przez internet wpłaciłbym te wszystkie pieniądze na jedno konto to czy ktoś by się do mnie doczepił ? I czy gdy wlatuje do usa z kartą bankową to czy sprawdzają ile jest na niej pieniędzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli miałbym np. 200 000 $ już w polsce i wpłaciłbym to na różne konta bankowe w Polsce np. na 10 kont ;d To czy urząd by się mógł do mnie doczepić ? I czy gdybym był w USA i przez internet wpłaciłbym te wszystkie pieniądze na jedno konto to czy ktoś by się do mnie doczepił ? I czy gdy wlatuje do usa z kartą bankową to czy sprawdzają ile jest na niej pieniędzy ?

Nie jest zadnym przestepstwem miec pieniadze i przesylac je czy przewozic tak dlugo jak masz zrodlo ich pochodzenia legalne (czy nie to juz sam wiesz wtedy inne kalosze). Aczkolwiek, jesli wwozisz w walizce $200,000 to jest to ryzykowne, bo musisz zglosic i moga cie wziac do "magla". Jesli przesylasz je elektronicznie tez jestes na liscie do kontroli bo wszelkie operacje $10,000 i wiecej sa brane pod lupe.

Ale jesli wszystko gra ze zrodlem i chcesz je po prostu zainwestowac w USA nie ma zadnego problemu przywiezc je lub przeslac. W takim ikladzie sa to tylko formalnosci bankowo-podatkowo-biurowe, co znaczyloby ze nie masz sie czego obawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem bo ja akurat teraz pracy nie mam ale przedtem długo pracowałem i jeszcze obstawiałem mecze itp i tata mi jeszcze pożyczył i nie wiem jak to by było :) A jeśli przelewałbym po 5.000 albo 10.000$ to też by się domyślili ? Np. codziennie po 10.000$ z kazdego konta na jedno ;d Bo chciałbym kupić dom w californi w los angeles albo gdzieś na florydzie ;d Chciałem się jeszcze zapytać czy aby wypożyczyć skuter wodny albo motorówke trzeba mieć jakieś uprawnienia albo prawa jazdy ? I czy wystarczy 18 lat aby kupić tam dom czy trzeba więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupic dom ale jak wjedziesz na teren USA.jak czesto tak zechcesz jezdzic,,bo co innego ludzie z duza kasa-Niemcy nie ktorzy taka maja domy i lataja ..wiec wez takie cos pod uwage bo posiadajac dom mozesz poleciec z 1-2 razy i tyle moze byc ...chyba ze bedziesz wygladal i siedzial tyle co turysta..

kolejna sprawa to takie przesylanie kasy moze wpasc komus w oko jak kto zrobisz w krotkim okresie czasu ..tak tez bylo na granicy z Kanada jak ktos mial wyliczona kwote ktora sugerowala ze moze obejsc prawo i doszli do tego ze ta osoba tak chciala zrobic..

Masz te srodki z legalnego zrodla,masz na to kwit z banku a to sieliczy,,,co innego jakbys zbieral haracz lub tez dostal ta kase od kogos obcego i tak jak przewozil lub tez byl na liscie osob ktore cos maja nie tak z prawem-terroryzmem

a tak zglosisz to i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Jak wy uzyskaliscie kredyt na dom? W mojej sytuacji mi odmowili i jestem tu legalnie, mam dobry kredyt i odlozone pieniadze na koncie nawet niezla sumke ( na 1/4 domu) tylko ze nie place podatkow, tzn place ale troszke i koniec kropka, powiedzieli zebym wrocila jak beda wieksze podatki. Bylam w banku tydzien temu, nie place duzych podatkow bo po co mam murzynow utrzymywac ale mam prace i zarabiam calkiem niezle, tylko wiekszosci na cash. A tak mi powiedzieli w polskim banku i bankofamerica, wiec mam pytanie gdzie udzielili wam pozyczki na dom ? i w jakim banku?, bo chetnie ja wezme. Jest teraz naprawde dobra okazja na zakup domu ( ja chce dla siebie a nie na zarobek dom zaznaczam) wiec gdzie daja wciaz takie pozyczki na taka sume jak ok200 czy 150? Bo moj kuzyn za czasow Busha to kupil dom bedac nielegalnie tylko SS na 250 tys. No a nie stety nie stac mnie na zakup za gotowke i mysle, ze nie tylko mnie. Wiec jakis pomys ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic dom bez tzw "income verification" musisz miec przynajmniej 30% wartosci domu. Tak przynajmniej bylo przed kryzysem ekonomicznym. Teraz moze znajdziesz maly solidny bank ktory to zrobi. Szukaj ale raczej bedzie ciezko, tym bardziej jesli jest to dom do mieszkania a nie dla dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic dom bez tzw "income verification" musisz miec przynajmniej 30% wartosci domu. Tak przynajmniej bylo przed kryzysem ekonomicznym. Teraz moze znajdziesz maly solidny bank ktory to zrobi. Szukaj ale raczej bedzie ciezko, tym bardziej jesli jest to dom do mieszkania a nie dla dochodu.

i znow nie wiesz co mowisz , gdyby tak bylo to nie byloby kryzysu ekonomicznego, przed kryzysem dawali pozyczki na ladne oczy i na 100%, nie potrzeba bylo zadnych 30% na wejscie, dawali ludziom pozyczki nawet jesli oni nie mogli sobie defakto na ta pozyczke pozwolic bo chcieli zeby taki pozyczkobiorca nie dal rady splacic, pozyczka byla gwarantowana przez rzad, a oni sami obstawiali przeciwko klientom i stad powstaly te credit default swaps ktore doprowadzily AIG do upadku .............. i w ogole mozna by pisac i pisac o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...