Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja byłam na rezerwowej ale od końca kwietnia już wiadomo co i jak, jestem już po rozmowie z konsulem, mam wizę , odebrałam paszport i bilet na 10 lipca do NYC. Nie wiem czemu Ty nic nie wiesz na temat wyjazdu ;| zadzwoń może do biura i się dowiedz ... pozdrawiam

ps. jest ktoś kto leci 10 lipca z Warszawy do NYC? jak tak to proszę o wiadomość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem z rezerwowej, ale chyba jakiejs pozniejszej. Wiem gdzie chce jechac (Pewaukee), chcialem z kolegami ale chyba nie zalapie sie na sam lot (oni maja 25 czerwca)

Ja mam rozmowe dopiero 22 czerwca z konsulem, ile mniej wiecej czeka sie na wize?

Lot pewnie koncem czerwca lub poczatkiem lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na rezerwowej ale od końca kwietnia już wiadomo co i jak, jestem już po rozmowie z konsulem, mam wizę , odebrałam paszport i bilet na 10 lipca do NYC. Nie wiem czemu Ty nic nie wiesz na temat wyjazdu ;| zadzwoń może do biura i się dowiedz ... pozdrawiam

ps. jest ktoś kto leci 10 lipca z Warszawy do NYC? jak tak to proszę o wiadomość :)

ja jestem z tej pozniejszej listy.

rozmowe mam dopiero jutro.

mam nadzieje ze nie bede musiala jechac do krk bo jestem zameldowana na podkarpaciu ale 2 lata mieszkam juz w wwa ... orientuje sie ktos czy to przejdzie?

a ten konsul to mily jest wogole?? ladnie sie trzeba ubrac:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...