Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz się dokładnie dowiedzieć gdzie lecisz acp wysyła do takich drukarni:

w stanie West Virgunia - Martinsburg

w stanie New York - Saratoga Springs

w stanie Wisconsin - Sussex, Lomira , Hartford , Pewaukee moze ewentualnie West Allis jezeli pojawiło sie w ostatniej chwili

tak więc jeżeli sama chcesz rezerwować sobie bilet dowiedz sie jakie jest twoje miejsce docelowe , dowiedz się również

kiedy masz drug testy oraz orientation aby z dobrą data dokonać rezerwacji.

Ja tak jak poprzednio lecę Air France i byłem zadowolony z tego przewoźnika

Jeżeli chodzi o jakąś imprezkę integracyjną jak najbardziej się na to piszę;)

co do transportu z lotniska po mnie ma wyjechać kumpel tak więc jeżeli ktoś leci 26 czerwca mógłby sie z nami zabrać do milwaukee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

West Allis wchodzi w skład metropolii Milwaukee , radzę ci zadzwonić do biura i się dokładnie wypytać

przed rozpoczęciem pracy każda osoba przechodzi drugtesty jeżeli będziesz sama sobie kupowała bilet

dowiedz się na kiedy masz wyznaczone i do tej daty dostosujesz termin wylotu

Ja lecę Air France 26 czerwca o 7,05 z Warszawy

co do ceny biletu przez acp wyniósł 3350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostaliście już dokumenty z konsulatu/ambasady? Czekam już ponad tydzień i nic. Napiszcie jak u was

Z roku na rok ACP minusuje, w tym roku mieli plan zeby dokumentow nie wysylac do wszystkich, tylko mialy byc do odbioru w biurze, na szczescie postaralem sie wybic ten glupi pomysl pracownikom ACP, i mam nadzieje ze zaczna wysylac kazdemu do domu, przegiecie zeby ludzie niektorzy jechali po 300-400 km zeby paszport odebrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugtesty były zawsze więc wątpię aby w tym roku było inaczej , to jest procedura quadu .

każdy poleci na pewno gdyż drugtesty są przeprowadzane na miejscu jednak jeżeli wynik wyjdzie pozytywny to zapewne pracodawca

decyduje co z delikwentem zrobić !!!!

"więc nie palcie od teraz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...