Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

W 2009 ACP nie organizowało wyjazdów do QG ze względu na ogólnoświatowy kryzys który wtedy dotknął również i drukarnie , wiec wysyłanie studentów w miejsce gdzie nie było pracy nie miało najmniejszego sensu. A jezeli ty i twoi koledzy byliście na tyle nie rozgarnięci aby tego nie wiedzieć i na własną rękę załatwialiście, to tylko i wyłącznie wasz problem . Więc nie pisz tu o jakiejś ściemie .

Byłem w Quadach w 2008 i również wtedy nie było możliwości wyboru Martinsburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiesz co Twoja reakcja jest troszkę przesadzona, będąc na miejscu w USA załatwialiśmy sobie prace w quadzie (mając prace w innym miejscu) i nie było z tym żadnego problemu, a ściema dotyczy tego że niby nie przyjmowali studentów w Martinsburgu kilka lat.. a jestem żywym przykładem na to że przyjmowali. I nie uważam żebyśmy byli nie rozgarnięci skoro potrafiliśmy sobie tam pracę załatwić..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wraz ze znajomymi (razem jest nas troje) poszukujemy kogoś do wspólnego mieszkania w Hartford (potwierdzono nam już lokalizację);). Kontakt: GG: 1462462 (zazwyczaj niewidoczny), E-mail: luckyrouman@gmail.com.

PS. Dziś dzwonił do nas ktoś z biura ACP i zaklepaliśmy wylot 27 czerwca. Kontaktowali się już z wami? Przy wylocie organizowanym przez ACP można obierać terminy od 24 czerwca do 8 lipca, czyli standardowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Pewaukee z departamentu press chcialby sie za mna zamienic godzinami pracy. Ja dostalem zmiane dzienna a chetnie pracowal bym w nocy. Pytalem juz co i jak i nie ma problemu wystarczy byc z jednej drukarni.

Jak cos to prosze pisac domm1988@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby takie proste się zamienić, wystarczy znaleźć osobę która się zamieni jednak prawdopodobieństwo tego że znajdziesz taką osobę jest małe , Większość osób wybiera zmianę nocną więc wątpliwe jest aby ktokolwiek chciał się zamienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...