Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

mam na imie Marek, jestem zainteresowany wyjazdem do QUAD, prosze mi powiedziec, czy jest problem z zakwaterowaniem?

Jest to mój pierwszy raz, dlatego brak mi doswiadczenia. Poszukuje ludzi zeby móc sie z wami skontatkowac, z tymi ktorzy jada, poniewaz mam tu na mysli to ze chcialbym wspolnie poszukac zakwaterowania co za tym idzie, zeby bylo taniej.

gg: 4418004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, problemu z zakwaterowaniem nie ma żadnego.

Jeżeli nawet nie znajdziesz nikogo na forum, to przy okazji rozmowy z konsulem (chyba, że już nie musisz jej przechodzić) lub w samym samolocie na pewno kogoś poznasz. Choć fakt - samemu do ostatniej chwili można czuć się niepewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że QG wciąż zatrudnia, korzystajcie ludziska póki macie taką opcję - bardzo miło wspominam te czasy, fajne wakacje - dobre imprezki no i te grubaśne paychecki mmmm ;) Niezła ekipa pracowała w Hartford na shifcie D, jak ktoś trafi myśle że nie pożałuje

@Saka - czytałem i zachodze w głowe, jak Ty żeś to sobie obmyślił? Quad przejmuje jedną z największych drukarni na świecie tylko po to żeby ludzie dostali mniej pracy? Hmmmm, mi się wydaje że trochę na odwrót, no aleeeee jak widać nie zbadane sa drogi dedukcji.

Z tego co wiem w ostatnie wakacje ludzie zasuwali jak małe motorki i trzepali sporo nadgodzin, bo gadałem z niektórymi, ale jeśli ktoś jest ciapa i lewus do pracy to wielu nadgodzina może nie dostać, trzeba się orientować :lol:

Bawcie sie dobrze w USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że QG wciąż zatrudnia, korzystajcie ludziska póki macie taką opcję - bardzo miło wspominam te czasy, fajne wakacje - dobre imprezki no i te grubaśne paychecki mmmm ;) Niezła ekipa pracowała w Hartford na shifcie D, jak ktoś trafi myśle że nie pożałuje

@Saka - czytałem i zachodze w głowe, jak Ty żeś to sobie obmyślił? Quad przejmuje jedną z największych drukarni na świecie tylko po to żeby ludzie dostali mniej pracy? Hmmmm, mi się wydaje że trochę na odwrót, no aleeeee jak widać nie zbadane sa drogi dedukcji.

Z tego co wiem w ostatnie wakacje ludzie zasuwali jak małe motorki i trzepali sporo nadgodzin, bo gadałem z niektórymi, ale jeśli ktoś jest ciapa i lewus do pracy to wielu nadgodzina może nie dostać, trzeba się orientować :)

Bawcie sie dobrze w USA ;)

Nic dodać nic ująć , świetnie przedstawiłeś całą sytuację

Co do przejęcia Word Color mam podobne zdanie jak Twoje ale każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii hehe

Faktem jest że trzeba trochę zasuwać ale nikt pieniędzy za darmo tam nie płaci , faktem jest że trzeba się orientować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to i nie logiczne, ale wiem, ze czesc pracy z Pewaukee, WI pojdzie do Effingham, IL. Widac, ze WC byl w kiepskiej sytuacji z nakladem pracy, skoro caly czas zlecenia sie rozprowadzane po calych stanach- moze chca zlikwidowac nadgodziny, skoro jedni nie maja wystarczajaco pracy, a drudzy nie moga sie wyrobic. Z ekonomicznego punktu widzenia, ma to sens bo jezeli za ta sama prace moga zaplacic 2/3 tego co w innej drukarni, to przy kilkuset pracownikach jest to spora oszczednosc dla firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewaukee to malutka drukarnia i zawsze było tam najmniej Polaków a w tym roku nie ma możliwości wyboru tego Quadu więc nie ma sensu pisać o tym Quadzie. Jeżeli się orientowałeś jak było w zeszłym roku w Hartford na pewno wiesz iż było dobrze z nadgodzinami a przynajmniej tak mówili moi znajomi . Widocznie ty musisz mieć informacje u samych władz skoro masz takie informacje .

pozdro ekspercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam troche o mojej sytuacji,

a wiec, mam zamiar pojechać tam do pracy na 2 miesiace.

Od 1 licpa do 31 sierpnia. Potem mam zamiar zrobic sobie mała wycieczke po stanach, 5-10 dniowa.

Od kobietki w biurze uslyszalem ze studenci robia tak, ze wracaja na sesje poprawkowa( ja tak prawdopodobnie tez bede musial, zakladam najgorsze) i potem wracaja znowu do pracy.

PONOĆ to sie opłaca nawet. Wypowiedzcie sie na ten temat.

dodatkowym pytaniem jest to czy rozkład nadgodzin jest tak, ze w pozniejszych miesiacach jest ponoc wiecej tych nadgodzin.

Która drukarnie wybrac? hartford sussex lomaira west allis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...