Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiele bym oddał, aby jechać teraz z Wami. Niestety, zgłosiłem się za późno. Jeżeli komuś pokrzyżowały się plany, to z chęcią ...

.... odkupię jego miejsce.

dexmen[malpa]gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Razem ze znajomym wybieramy się w tym roku do Q/G w Sussex i szukamy 4 osób ze zmiany nocnej i kilku ze zmiany dziennej chętnych do zamieszkania razem. Już kiedyś tam byliśmy i mamy zapewnione mieszkanie.

Z chęcią też pomożemy w znalezieniu mieszkania innym osobom, które go poszukują.

Zainteresowanych proszę o kontakt za pomocą maila:

zawadzki.lukasz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zostaliśmy w tym roku przydzieleni do Martinsburga, podobno od kilku lat nie przyjmowali tam studentów na wakacje, dopiero w tym roku znowu zaczęli. Też jestem ciekawa jakie są warunki pracy w tamtejszej drukarni i czy przyjemnie się mieszka w Martinsburgu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja byłam wraz z 7 znajomych w Martinsburgu w 2009 roku więc ściema z tym że studentów nie przyjmują, prace załatwiliśmy sobie sami będąc już na miejscu w usa. Ogólnie tam jest spokojnie, małe miasto i poza jednym barem nie ma nic, za to blisko jest do Waszyngtonu czy Baltimore (około 1h jazdy). Praca tam jest spoko, nie jest jakoś mega ciężko, pracowaliśmy na finishingu i niestety nie było tam nadgodzin:/ zdarzyło nam się tylko w 1 tyg dostać nadgodziny. Polecam zakupić sobie auto bo raczej ciężko się tam przemieszczać bez samochodu, a mieszkanie można tanio znaleźć przez agencje - bardzo pomocni ludzie. Pozdrawiam

ps. i jadąc do quada nie ufajce gps bo wyprowadzają w pole - dosłownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...