Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie, popieram kolege ;-)) nawet dodam od siebie ze koledze bylo łatwiej niż łatwo .... :) pozdrawiam

a kiedy koledzy byli w susex ? również tam byłem

mnie również zastanawiały opinie ludzi pracujacych w hartford iz w sussex tak strasznie ciężko, oczywiście na wakacje się tam nie jedzie ale jakoś szczególnie ciężko nie było.

Ja pracowałem głównie na press tylko sporadycznie chodziłem na nadgodziny na finishing i nie miałem potrzeby jeździć do innych quadów raptem 3 razy byłem w pewaukee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pawlo122, wiesz nie chciałem już tak pisać żeby sobie ktoś nie pomyślał że tam się jedzie na wakacje . Każdy facet co ma dwie ręce i nogi i głowe na karku nie będzie miał problemu. A jak nie da sobie rady to bez komentarza.... Kobietom może być ciężko ( jak już pisałem ) no bo to jednak jest praca fizyczna 12 godzin dziennie . Pawlo122 pamiętasz może taką sytuacje jak jedna dziewczyna trafiła na PW41 ( maszyna chodziła "dość" szybko ) i po 3 godzinach zrezygnowała bo nie dała fizycznie rady ... Zapewne pamiętasz koleżankę o której mowa :)

Jasssne ze pamietam :) kto by jej nie pamietal... :) a My koledzy bylismy w 2006,07,08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...