Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A szuka ktos 2 osób do mieszkania w mealweake??

Wylatujemy z polski (wwa) 6 lipca prawdopodobnie i szukamy mieszkania.

Info na maila: gnoomish@gmail.com

:))))

Sorry za moja opinie ale według mnie nic sie nie interesujesz wyjazdem. Czytam ten watek od poczatku i wiesz najmniej ze wszystkich. Sprawdz sobie najpierw gdzie jedziesz bo te miasto to Milwaukee i nie ma nic wspolnego z posiłkiem (mealweake) . O kontakt na mieszkania popros Hugo z biura ACP to Ci jakies namiary da. Ale ogolnie to koniecznie znajdz grupe zeby Was bylo ok 4-5 osob do mieszkania bo w 2 osoby nie oplaca sie placic za mieszkanie. Koszt mieszkania w Milwaukee to przedział 500-900$ na miecha. Wiecej osob niz 5= czekanie na zrobienie sniadania, kolacji itp, stanie w kolejce do lazienki zeby po robocie sie umyc, no i jak kupi sie samochod 5 osobowy to wiecej nie wejdzie;) Chyba ze sie kupi 7 osobowy. Takze pamietaj, czas w USA jak pracujesz po 12h dziennie jest bardzo cenny i kazda godzina robi wielka roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem najmniej bo mnie nikt nie informuje. zreszta dowiedzialam sie nie dawno i nie mialam tyle czasu zeby sie cokolwiek dowiedziec jak wy.

zdaje sobie sprawe z tego jak wyglada mieszkanie w kilka osob jestem juz duza dziewczynka wyobraz sobie.

twoj komentarz byl troszke zbedny

po to pisze zeby wlasnie nie mieszkac w dwie osoby, chyba logiczne prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem najmniej bo mnie nikt nie informuje. zreszta dowiedzialam sie nie dawno i nie mialam tyle czasu zeby sie cokolwiek dowiedziec jak wy.

zdaje sobie sprawe z tego jak wyglada mieszkanie w kilka osob jestem juz duza dziewczynka wyobraz sobie.

twoj komentarz byl troszke zbedny

po to pisze zeby wlasnie nie mieszkac w dwie osoby, chyba logiczne prawda?

Jesli Cie uraziłem to przepraszam, ale według mnie tak to wygląda. Jesli lecisz pierwszy raz to musisz troszke o miejscowości poczytać, gdzie leży itp. Jak nie znajdziesz kogoś kto ma namiary na mieszkania to bedzie kiepsko. Ludzie w 2008 roku szukali mieszkań tydzien-2tyg czasu i stracili mnostwo $ na mieszkanie w motelu. Tam chca wynajmowac mieszkania na rok czasu i jak slysza ze dzwonia Polacy to sa niechetni. Takze dzwon do ACP, bierz namiary, niech dadza Ci kontakty do osob ktore juz byly i wiedza gdzie sa mieszkania na te 3-4 miechy. ACP napewno Ci pomoze, a jak nie to ktos z forum napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Cie uraziłem to przepraszam, ale według mnie tak to wygląda. Jesli lecisz pierwszy raz to musisz troszke o miejscowości poczytać, gdzie leży itp. Jak nie znajdziesz kogoś kto ma namiary na mieszkania to bedzie kiepsko. Ludzie w 2008 roku szukali mieszkań tydzien-2tyg czasu i stracili mnostwo $ na mieszkanie w motelu. Tam chca wynajmowac mieszkania na rok czasu i jak slysza ze dzwonia Polacy to sa niechetni. Takze dzwon do ACP, bierz namiary, niech dadza Ci kontakty do osob ktore juz byly i wiedza gdzie sa mieszkania na te 3-4 miechy. ACP napewno Ci pomoze, a jak nie to ktos z forum napewno

wlasnie dlatego tu pisze. prosilam w ACP i niechetnie chca dawac namiary.

wiem gdziue lezy miejscowosc dokladnie na mapie a jeslichodzi o pisownie to lepsza jestem w mowie niz pismie z tego nynikaja moje bledy.

napisales to jak bym zycia nie znala troche wiec sie wkurzylam z deka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego tu pisze. prosilam w ACP i niechetnie chca dawac namiary.

wiem gdziue lezy miejscowosc dokladnie na mapie a jeslichodzi o pisownie to lepsza jestem w mowie niz pismie z tego nynikaja moje bledy.

napisales to jak bym zycia nie znala troche wiec sie wkurzylam z deka.

Jak sie domyslam to bedziesz pracować w West Allis, wiec jak znajde namiar w domu na mieszkania to Ci dam. Mieszkania sa na ul. Lovers Lane. Z mieszkania jest bezposredni dojazd do miejsca pracy autobusem nr 28, takze nawet samochod nie jest konieczny. Czynsz to koszt 800$ i jest wliczona woda i gaz. Ale najpierw spr do jakiego plantu Cie skierowali. Blisko tego mieszkania jest takze sussex i peawaukee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dałam juz im znac ze jak by co to mogą mnie kontaktować.

Ale numerow nie chcieli dawac ani maili do nich.

To sie odbywa tak ze ACP wysyla do kazdego maila ze Ty szukasz mieszkania i kontakt do Ciebie. Bo oni nie moga Ci podac czyis danych chyba ze wzgledu na dane osobowe. Taka tajemnica sluzbowa:D Ale kontakty na mieszkania powinni miec i ich obowiazkiem jest Ci je podac moim zdaniem. Nawet na stronie napisali w dziale work and travel/oferty stazy takie cos "Brak zakwaterowania - studenci szukają na własną rękę (opcja pomocy przez ACP lub Q/G - duża baza adresów z poprzednich lat,dodatkowo tanie motele z tygodniowym i miesięcznym wynajmem- ok. 50-60$/tydzień od osoby)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie odbywa tak ze ACP wysyla do kazdego maila ze Ty szukasz mieszkania i kontakt do Ciebie. Bo oni nie moga Ci podac czyis danych chyba ze wzgledu na dane osobowe. Taka tajemnica sluzbowa:D Ale kontakty na mieszkania powinni miec i ich obowiazkiem jest Ci je podac moim zdaniem. Nawet na stronie napisali w dziale work and travel/oferty stazy takie cos "Brak zakwaterowania - studenci szukają na własną rękę (opcja pomocy przez ACP lub Q/G - duża baza adresów z poprzednich lat,dodatkowo tanie motele z tygodniowym i miesięcznym wynajmem- ok. 50-60$/tydzień od osoby)"

Nie wiesz jak to jest Lordzie, chłyt małketingowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...