Skocz do zawartości

Quad Graphics 2011


Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wisconsin

Co do biletu to szukaj w internecie , z tego co wyczytałem to lecisz sama wiec jest większe prawdopodobieństw ze znajdziesz coś w naprawdę dobrej cenie,a jak nie to wybierz się do jakiegoś biura podroży w twoim mieście i oni już Ci znajda, ale czasu nie masz za wiele

W konsulacie mów prawdę , albo tak jak wypełniałaś w DS-ach , a tak to luźna rozmowa gdzie lecisz , po co itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a tak sie zastanawiam...

w zyle moze nie :(

ale z drugiej strony pokornoscia nie grzesze.

wiec jak to jest? :>>

Testy to raczej norma. Marihuanę najłatwiej wykryć, bo najdłużej zostaje w organizmie (odkłada się w tkance tłuszczowej). Przestań się bawic w uprzyjemniacze, o ile testy będą z moczu a nie z włosa parę tygodni po ostatniej zabawie nic nie wykryją (chyba że jesteś puszysta i malo aktywna fizycznie, ale to też malo prawdopodobne).

Jak się martwisz to kup w aptece test i sprawdź sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy to raczej norma. Marihuanę najłatwiej wykryć, bo najdłużej zostaje w organizmie (odkłada się w tkance tłuszczowej). Przestań się bawic w uprzyjemniacze, o ile testy będą z moczu a nie z włosa parę tygodni po ostatniej zabawie nic nie wykryją (chyba że jesteś puszysta i malo aktywna fizycznie, ale to też malo prawdopodobne).

Jak się martwisz to kup w aptece test i sprawdź sama.

co to znaczy ze malo prawdopodobne ze jestem puszysta i malo wysportowana :(:D:D??

ja jade z listy rezerwowej wiec jeszcze nie wiem gdzie dokladnie.

Garcjana wez mnie pod uwage jak cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...