Skocz do zawartości

"pierwszak" Potrzebuje Informacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwszy raz beda staral sie o wize turystyczna. I mam kilka pytan wziazanych z procedura otrzymania wizy chodzi mi glownie o dodatkowe informacje o ktore moze poprosic konsul pod czas rozmowy?

jakie moga to byc dokumety ? na dzien dzisiejszy posiadam tylko zaproszenie ktore otrzymalem od rodziny w USA. Jesli jest ktos kto wie cos w tym kierunku bardzo prosze o podzelenie sie ;]

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jak Cie zapyta o rodzine to co wtedy wyjmiesz?>albumy ze zdjeciami-jakies akty slubne ?

cala sprawa opiera sie na rozmowie-odpowiedziach i mozesz miec pare zaswiadczen a wyjsc bez wizy

Tak wiec przygotuj sie jak masz odpowiadac ,bo moze pasc pytanie gdzie pracujesz,od kiedy,co robisz w pracy-czym sie zajmujesz,co do rodziny w USA,co tam zamierzasz robic

bo takie cos jak zaswiadczenie z pracy jak juz tak chcesz to wez ale nie pokazuj bez pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no opiera sie na rozmowie bo jesli papiery byly by wazne oraz ze pomagaja to dawno bylibysmy w ruchu bezwizowym..a tak rozmowa daje duzo.

A pytania,,,zazwyczaj sa takie ktore Ci podalem wyzej a co do reszty to kiedys dostalem 2 pytania i te pytania jak narazie sie nie pojawily na forum wiec sam widzisz ze mozna podawac jakies pytania ale i tak moga pasc inne ..

Wazne aby na spokojnie odpowiedziec oraz z usmiechem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dodatkowe załącznik sa tak naprawde zbedne wszystko opiera sie na rozmowie ;) a wiadome jak w stresie czlowiek reaguje

Rada ode mnie: nie podchodź do tej rozmowy na zasadzie, że jak nie dostaniesz wizy, to świat się zawali :(

Podchodź na luzie, że jak dostaniesz wizę, to będzie fajnie, a jak nie dostaniesz, to też będzie fajnie :P

Najważniejsze, to mieć pozytywne nastawienie i nie wyglądać, jak desperat, dla którego zdobycie wizy to życiowy cel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dotyczące umawiania spotkania na infolinii, więc chodzi o to czy istnieje możliwość ustalenia terminu np. telefon w połowie lutego a spotkanie umówione na początek marca??

Jestem nowa na forum i niestety nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na takie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...