Skocz do zawartości

"pierwszak" Potrzebuje Informacji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Iwcia kiedys na forum jak i na stronie Ambasady bylo podane ze mozna bylo z jakims tam czasem umawiac sie na rozmowe a teraz pisze ze czeka sie przecietnie 2 dni robocze i moze byc tak ze bedziesz czekac i 3-4 dni no ale to chyba blizej wakacji lub tez swiat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na to nie ma prostej odpowiedzi?dlaczego bo raz nie wiadomo kto jakie ma mocne wiezi z Polska,do kogo leciec bedziecie,czy ktos z rodziny byl po wize,polecial do USA,jest pare pytan co moze zawazyc na wize i kazde pytanie wazne lub tez nie

ktos Wam powie starajcie sie razem a ktos inny oddzielnie i kazda osoba bedzie miec racje

jak dla mnie to idzicie razem ,chyba ze 1 z Was nie dadza wizy to druga nie pujdzie ale znow moze tej 2 dadza wize?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest największy dylemat-jedni mówią tak drudzy inaczej.Sytuacje mamy prawie taka sama-obie pracujemy w tutaj (jedna z nas ma umowę o prace na czas określony,druga na nieokreślony),własnych rodzin nie mamy i nie mamy najmniejszego zamiaru tam zostawać (ale to już zapewne w konsulacie nikogo nie będzie interesowało :))Chcemy jechać tylko w odwiedziny do koleżanki na 2-3 tygodnie.Obie staramy się o wizę pierwszy raz,nikt z rodziny nie starał się o wizę i nie przebywa nielegalnie na terenie Stanów.

Może znajdzie się ktoś kto miał podobny dylemat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie koleżanki (nie spokrewnione ze sobą) starały się razem i obie dostały wizy.

Ale nikt Ci nie odpowie, czy jeśli ktoś się stara razem, to na 100% obie osoby dostaną wizę, a jak osobno to nie. To jest loteria. Jeśli dobrze się zaprezentujecie na rozmowie (cokolwiek to znaczy), to wizy dostaniecie.

Czy razem czy osobno to jest już wasza decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow ta loteria>?to nie zadna loteria chyba ze mowimy o wszystkich sprawach w zyciu to loteria kogo poznamy,kto nam uwierzy-zawierzy cos itd bo wtedy tez mozna mowic o loterii a jednak sie nie mowi o tym ...

Może znajdzie się ktoś kto miał podobny dylemat.

jeszcze raz napisze,ktos Ci powie ze byl osobno i dostal a ktos inny byl razem i tez dostal i co wybierzesz wtedy?bedziesz nadal czekac na odpowiedzi ze moze wiecej osob wypowie sie za ktoras opcja a jak sie opowie to ma byc ok>jesli tak by bylo to powinienem dostac pomoc bez zadnych przeszkod bedac zagranica i pomocna dlon bo tak duzoo osob pisze jak kto dostali ale realnosc pokazala cos innego jak dla mnie ..Moze byc ok ale wcale nie musi..

ale o czym mozemy pisac to jak zwiekszyc szanse na wize i tutaj mozemy cos popisac i sie zastanowic

Tak wiec sama musisz dokonac wyboru ,jedynie mozesz poczytac o tym i sie zastanowic ale sama podejmiesz decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie już przecież dostałaś odpowiedź :) No, chyba że ja inaczej odczytuję Twoje pytania i nasze odpowiedzi... ;)

Przy umawianiu się telefonicznie powiecie, że chcecie iść razem, więc tak zostaniecie wpisane i tak też zrobicie.

Jak już mówiłam, moje dwie niespokrewnione ze sobą koleżanki starały się razem, więc umówiły się razem na rozmowę i razem do niej podeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...