Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie, żebym się czepiała, ale na stronie KLMu:

http://www.klm.com/travel/pl_en/prepare_fo...g/usa/index.htm

jest napisane, że takie informacje można podać do godziny przed odlotem.

Ten temat mnie interesuje, ponieważ moja koleżanka właśnie leci KLM i właśnie się zastanawiamy, jak, kiedy i gdzie podać te dane :)

Chyba najlepiej będzie zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też odprawić się kilkanaście godzin wcześniej online :D

jeżeli możesz się odprawić online to znaczy że możesz też wpisać dane do apis online :P (przeważnie)

no i airberlin nie daje możliwości web check-in na lotach do usa.

tak w ogóle to udało mi się przesłać te wszystkie dane dzisiaj. Mam nadzieję że doszły i nie będzie żenady na lotnisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

online. niby przyjęli. Ale w formularzu wpisywałem na początku różne numery rezerwacji (galileo, nr zamówienia z flysiesta, nr faktury) i nie weryfikowało tego. Tak więc jeśli w formularzu nie chodziło o podanie nr galileo to może być coś nieteges ;) Będzie dobrze tak czy tak: info do secure flight dostali od flysiesta, a apis najwyżej wypełnię przy check-in. Okaże się w czwartek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny to taki standard minimum.

Żebyś miał czas spokojnie się odprawić.

Może być już mała kolejka, a poza tym będziesz musiał podać te wszystkie dane do APIS, więc to też potrwa. Przygotuj sobie to wszystko najlepiej, albo ściągnij druk ze strony swojej linii lotniczej i wypełnij go sobie w domu. Zaoszczędzisz sobie nerwów i tracenia czasu na lotnisku ;)

http://www.lufthansa.com/pl/pl/Dane-niezbe...-podrozy-do-USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...