Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

a chociaz poczytales strone Lufthansy co mozesz wziasc i uzywac pod czas podrozy , w samolocie?

kolejna sprawa to jesli ten inhalator jest na recepte a nie masz pewnosc ze w USA nie zostaniesz wezwany na dodatkowa kontrole to wtedy miej recepte-zaswiadczenie o tym ze to jest dla Ciebie oraz ze go uzywasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć, ja lecę 24 czerwca Lufthansą WARSZAWA-FRANKFURT-CHICAGO trochę się obawiam tego Frankfurtu, gdyż moja znajomość języków obcych nie jest za bardzo zadowalająca, ale wielkie dzięki za wasze porady, bardzo mi pomogły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was moi kochani.... iż mój pierwszy lot zbliża sie wielkimi krokami trzeba pomalu myslec o zrobieniu ( wydrukowaniu) wszystkich formularzy...wiec ze tak spytam ( upewnie sie )

druk w rzeszowie : boarding pass czy jakos tak

frankfurt-ny: I-94,deklaracja celna ,APIS(?)

Czy to wszystko czy cos przeoczylem ? bylbym wdzieczny za pomoc i ewentualnie za jakies wskazowki ( chcialbym to wszystko wydrukowac i wypenic w domu,a gdy bede lecial po prostu przepisac to na ich druki)

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boarding passa sobie nie wydrukujesz. No, chyba że odprawisz się online :(

Przykładowy druk I-94 i deklarację celną możesz sobie wydrukować. Na pokładzie dostaniesz druki, to sobie przepiszesz wszystkie dane.

Formularz APIS możesz sobie wydrukować i wypełnić. Oddasz na odprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...