Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

mam takie pytanie bo mama kupila bratu troche ''polskiej'' kielbasy no i czy mam to deklarowac czy nie ??

druga sprawa to na moim locie na stornie odprawy jest podana bramka/gate : A59 czyli mam sie kierowac na A a potem szukac bramki o numerze 59 ?? tutaj podaje link

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/...BhcmFtZXRlci9E/

aaaa i jeszcze jedno bo nie wiem szukalem na stronach ile kilo mozna wziasc i jestem zmieszany.... wyczytalem ze to 23kg do USA (Lufthansa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
mama kupila bratu troche ''polskiej'' kielbasy no i czy mam to deklarowac czy nie

Kielbasy nie bierz bo szkoda.

Jest bardzo wysokie ryzyko, ze wyladuje w (mowia smietniku) w kieszeni urzednika imigracyjnego.

Sa szczegolnie uczuleni na Polakow Ukraincow Litwinow i przywoz zywnosci przez nich. Czesto maja psy ktore (zanim ty dojdziesz do walizki) juz ja obwachaly

i zabiora kielbase czy szynke wszelkie smakowitosci choc nie wiem jak skrzetnie schowasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie 2 pytanka:

1.ile czasu mam byc wczesniej na lotnisku w jasionce?podobno 3 ale nie wiem jak to jest z lotem z przesiadka (rzeszow-frankfurt-jfk) czy te"'3 godziny przed"'dotycza rzesz-frankfurt czy fra-jfk?

2.widzialem na stronie frankfurtowskiego lotniska rozklady odlotow/przylotow i jest wszystko podane gate itp. ale zaciekawila mnie jedna rzecz,zarazem slowo "'counter"' np. 678-700 wiecie o co tym chodzi?

dziekuje za odp;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz byc te 3 godz przed aby wybrac sobie miejsce w samolocie w systemie na lot do Frankfurtu oraz w spokoju zdac bagaze i np spytac sie cos tych Pan-Panow jak beda Ci wydawac karty pokladowe.

jak mozesz byc 3 godz przed odlotem do USA jak masz na przesiadke np 1 godz we Frankfurcie-pewne przepisy Cie juz tam nie obowiazuja,a musisz byc najpozniej przed zamknieciem gate :) aby Cie wpuscili do samolotu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...