Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie pamiętam, czy jest wyraźnie napisane, na którym piętrze jest dana bramka (może na monitorach jest, nie pamiętam). Bo bramki A są tez na 2gim piętrze. Oglądałeś mapkę na linku, który tu wkleiłam?

Na pewno będziesz miał drogowskazy, gdzie są jakie bramki, więc jak będziesz wg tych wskazówek, to dojdziesz tam, gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej joannadziekuje ci bardzo mam jeszcze jeden problem :)

jutro rano mam isc do znajomego wydrukowac te wszystkie formularze (apis itp)

mialbym prosbe a mianowicie mozesz mi jeszcze raz powiedziec jakie te dokumenty beda mi potrzbne na tej mojej trasie

APIS I-94 , deklaracja celan -tyle ??

aaa i ktore z tego moge jeszcze wydrukowac ( APIS juz mam ) bylbym naprawde wdzeiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zadam pytanie ale to chyba sly musi jeszcze zobaczyc

czy mianowicie wpisac na deklaracji celnej ze wioze ok 1 kg polskiej kielbasy ?? (zapakowanej prozniowo) bo widzialem tam podpunkt na deklaracji na temat zywnosci

JESZCZE MAM PROBLEM Z i-94-NIE OGARNIAM TEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terminala to dobrze sie przyjzales ktore numery sa na 2 a ktore zaczynaja sie od 3 poziomu?bez problemu to zobaczysz wiec jak mozesz sie zgubic

chyba ze nie bedziesz myslal ..

a czego nie ogarniasz w I-94?masz pokazane na lotowskiej stronie jakie dane sie wpisuje>

nie ma zadnego problemu aby tak cos wypelnic ..numer lotu wpisuje sie ten co sie leci z Frankfurtu do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz ogarnalem ten 3 level mianowicie mam kolejny problem...

czy mianowicie wpisac na deklaracji celnej ze wioze ok 1 kg polskiej kielbasy ?? (zapakowanej prozniowo) bo widzialem tam podpunkt na deklaracji na temat zywnosci

JESZCZE MAM PROBLEM Z i-94-NIE OGARNIAM TEGO sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...