Skocz do zawartości

List Do Usa


shev17

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to sie wydac dziwne, ale w Polsce wiekszosc ludzi umieszcza nadawce z tylu koperty. W USA w lewym gornym rogu umieszcza sie adres nadawcy. Wiec jak chcesz byc pewien ze prawidlowo adresujesz to na froncie koperty piszesz i nadawce i odbiorce. Pozdrawiam

Ok, dzięki za uwagę:))

Jutro rano wyślę. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie i list dojdzie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyłasz z Polski to pamiętaj aby był znaczek lub pieczątka "PRIORYTET" bo inaczej będzie szedł 1,5 miesiąca. Pamiętaj adresując list używać amerykańskich cyfr.Dotyczy to cyfry 1 i 7 .

Cyfre 1 -piszesz tylko jako "I" czyli sama pionowa kreska bez tego ogonka z lewej strony ,natomiast "7" piszesz tak jak widzisz "7" - bez przekreślania poziomą kreseczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to sie wydac dziwne, ale w Polsce wiekszosc ludzi umieszcza nadawce z tylu koperty. W USA w lewym gornym rogu umieszcza sie adres nadawcy. Wiec jak chcesz byc pewien ze prawidlowo adresujesz to na froncie koperty piszesz i nadawce i odbiorce. Pozdrawiam
Rzeczywiście dziwne. Ja wysyłałem w Polsce bardzo dużo listów i zawsze pisałem adres nadawcy właśnie w rogu, z tej strony gdzie odbiorca - myślałem, że to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem list. Niestety dopiero dzisiaj, bo wcześniej nie dałem rady. Zaadresowałem tak jak napisałem w pierwszym poście. Adres zwrotny napisałem w lewym górnym rogu. Dostosowałem się do rad 'dareknow0' z liczbami. Wysłałem priorytetem, który kosztował mnie 3,20 zł. Pani przyjęła list i mam nadzieję, że list dojdzie:)) Dziękuje wam wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...