Skocz do zawartości

Wkrótce Do Stanów Zjednoczonych Bez Wiz?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Taa jakby promesa byla gwarantem dostania vizy na miejscu.

Wole miec te 3 miesiace i nie przechodzic gestapowkiej procedury ! po ktorej wbija artykul 214b ktory godzi w wartosci czlowieka.

Jesli USA tak boi sie nielegalnych,niech lepiej sie wezma za pracodawcow na miejscu.

Kazdy uczciwy(w sensie prawnym) obywatel powinien miec prawo zobaczyc usa ! a nie widzimisie konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Taa jakby promesa byla gwrantem dostania vizy na miejscu.

Wole miec te 3 miesiace i nie przechodzic gestapowkiej procedury ! po ktorej wbija artykul 214b ktory godzi w wartosci czlowieka.

Gestapowska procedura? A my tym, którzy, żeby przyjechać do Polski potrzebują wiz, to niby rozdajemy je na prawo i lewo, a na granicy witamy ich z otwartymi ramionami?

Ruch bezwizowy nie daje wszystkim możliwości wyjazdu do Stanów.

Też czeka ich rozmowa z urzędnikiem imigracyjnym. I jeśli jemu coś się nie spodoba, to nas zawróci najbliższym samolotem.

I za 3000 zobaczymy sobie kawałek amerykańskiego lotniska...

Mówisz, że każdy uczciwy obywatel ma prawo zobaczyć USA. Ale jak oni mają rozpoznać tych uczciwych, skoro część przylatujących nie zamierza wylecieć, choć wszyscy się zaklinają, mają pod ręką bilety powrotne i wszystkie atrybuty, żeby udowodnić swoją uczciwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze czytac jeszcze raz co napisalem.

Tak, gestapowska procedura uwlaczajaca ludziom w 21 wieku.

Promesa nie jest zadnym gwarantem na dostanie vizy ! rownie dobrze celnik moze cie cofnac z lotniska.Ta cala farsa jest wyciagnieciem tylko kasy z podatnikow .

powiedzmy sobie prawde caly placz jest o te 3 miechy na ktorych starzy wyjadacze pracuja na nielegalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ze nie umiesz czytac a ja sie nie zamierzam powtarzac.

Czytać umiem i to nawet ze zrozumieniem.

Prosiłam o sprecyzowanie, bo w artykule, na który się powołujesz nie ma nic o gestapowskich procedurach. Więc już nie wiem, kto tu nie umie czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ale sam piszesz ze wiza nie jest gwarantem wpuszczenia na teren USA ale juz ruch bezwizowy jest tak?

a to jest prawie to samo

tylko tym sie rozni ze nie musisz jechac po wize do Warszawy-Krakowa i tyle

I teraz wyobraz sobie ze lecisz do USA i Cie urzednik nie wpuszcza bo tak,,i co wtedy powiesz?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ta szopke to chyba wiesz o tym ze Polska tez ma wizy dla innych Panstw ,jestem ciekawy co pisza inne narody o Nas ..pewnie tak samo

wiele razy ktos na forum pisal ze zle mial w Ambasadzie lub tez na granicy wiec ile osob tyle moze byc wypowiedzi

co do tej sekcji to jak sadzisz czy na granicy mozna cos podobnego dostac czy tez nie?oczywiscie ze tak-ze ktos leci pracowac nielegalnie-zostanie nielegalnie i tak samo mozna powiedziec ze to godzi we mnie -chociaz tego bym nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...