Skocz do zawartości

Wkrótce Do Stanów Zjednoczonych Bez Wiz?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to albo rozmawiamy-dyskutujemy i wymieniamy sie pogladamy

albo napiszemy wpada sie w paranoje a wtedy dyskusje kazda mozna pod to podciagnac

bo czy paranoja nie jest w tym ze kazdy oszukuje,kradnie ?a przeciez jest duzo takich osob ktore tak beda mowic,robic,myslec czy to w Polsce czy tez zagranica

no ale wtedy sie powie ze to ktos jest niezalezny i moze takie cos myslec..

a co do tej rozmowy to mozna z paromi sprawami sie zgodzic mniej czy tez bardziej

ale nalezy takie cos jak roznica zdan-myslenia przyjac a nie ze popada sie w paranoje

z ta kielbasa ,planem to racja ale wez takie cos ludziom wytlumacz,przygotuj Ich jak Oni wiedza swoje?i moze maja racje ale ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma się co sprzeczać nad czymś, czego jeszcze nie ma.

Niektórym się wydaje, że jak zniosą wizy, to otworzą się bramy raju.

Inni widzą w tym większy problem, bo więcej ludzi będzie zawracanych na lotnisku w Stanach, zamiast w konsulacie w Polsce.

A gro osób i tak wyjeżdża przecież turystycznie (i to wielokrotnie, jeśli mają takie możliwości) bez problemów.

Życie najlepiej zweryfikuje te poglądy.

Więc może najpierw niech nastąpi zniesienie wiz, a potem zobaczymy, jak to będzie wyglądało, co?

Pretensje nie otrzymania wizy zastąpią pretensje nie wpuszczenia do Stanów... Oczywiście nie wszystkich, bo te 10% odmów to nie tak dużo, więc po prostu zmieni się tylko miejsce odmów. Nic więcej. Być może i liczba, bo może więcej osób zechce wyjechać, ale czy takie gdybanie ma sens? Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybanie nie ma sensu bo jak sama napisalas zycie to zweryfikuje ale nalezy dac ludziom odpowiedzi co to jest ruch bezwizowy,gdzie bedzie sie tzw odsiew znajdowal i ze zniesienie wiz nie oznacza ze kazdego sie wpusci i kazdy wleci ..

a reszte to zycie pokaze

podoba mi sie stwierdzenie te ktore wkleilem ze zawsze bedzie mozna wizy przywrocic i chyba tak to nalezy widziec

beda ludzie zostawac to wizy beda znow,nie beda to bedzie ruch bezwizowy ;)

i aby bylo jak z Kanada ze mamy juz ruch bezwizowy 3 rok ,,tak to juz 3 lata od 1 marca 2008 roku

;)

jak ten czas szybko leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam taki fragment, którego nie rozumiem...

The specialized visas require many interviews and paper work that cost both Polish citizens 1000s of dollars

Jakie tysiące dolarów? Kto wydaje tysiące dolarów na wizy? Przecież jednostkowy koszt wizy to chyba 140 dolarów, prawda? Więc jeśli w sumie wydajemy tysiące dolarów na aplikacje, to po rozbiciu tych kosztów na całe społeczeństwo wychodzą grosze, bo przecież nie wszyscy Polacy starają się o wizy.

To chyba celowy zabieg, żeby pokazać, ile to Polacy wydają na wizy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok swietnie pocieszacie czyli spoko, zniosa wizy ale wy niewinni i tak nie latajcie do stanow bo i tak was nie wpuszzca a jak wpuszzca to tylko zaszkodzicie tym to co tam nielegalnie siedza

Ale Ty się w ogóle nie przejmuj tymi, co są tam nielegalnie.

Siedzą nielegalnie, łamią prawo, to ich wybór. Czy można im jakoś bardziej zaszkodzić? Nie sądzę.

Jak zniosą wizy, to będzie można latać bez wizyty w konsulacie.

Ale też można zostać nie wpuszczonym, tak jak tu można dostać odmowę wizy (co Tobie się przytrafiło).

Czy często tak będzie się działo, tego niewiadomo.

Mamy chyba około 10% odmów wiz, więc to nie jest tak dużo. Wiem, łatwo mówić, jak się samemu tą wizę dostało.

Ale chłodnym okiem patrząc to na 100 osób 90 dostaje wizę, czyli chyba całkiem nieźle, prawda?

Więc droga do Stanów dla przeważającej większości jest otwarta.

A co będzie to życie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka a co bys chciala uslyszec ze lec,kazdego wpuszcza oraz nic sie nie martw bo nic sie takiego nie stanie?\

to moze byc dobre ale do pewnego czasu jak ktos napisze,mnie nie wpuscili chociaz mialem kase-bilet i chcialem byc 2 tyg..

lepiej wiedziec co moze byc i jak moze byc ,jakos sie do tego przygotowac ..takie jest moje zdanie\

za duzo slyszalem pozytywnych slow a potem realnosc pokazala cos odmiennego,teraz wole wszystko wiedziec i nastawic sie na cos zlego-jak tego uniknac i jak sobie poradzic niz potem myslec ze moglem cos innego zrobic-powiedziec\

fakt nie przewidzi sie wszystkiego ale wiele spraw da sie.Wtedy aby zmiejszy sie % niepowodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...