Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem , Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

ja na początku lipca :) na 3 miesiace

muszę sesje zaliczyć jak najszybciej :) mam nadzieję że pójdzie w miarę szybko ;p

kurcze szkoda miałybyśmy szanse gdzieś się spotkać;) zawsze to raźniej lecieć z kimś kto już przez to przechodził ;P

Czyli teraz lecisz do Colorado?

Ja do Chicago mama zamiar sięwybrać jeśli konsul bedzie łaskawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pozatym jak to kobiety warto "zwiedzić" sklepy :D

Byłam dziś w konsulacie i pani Konsul powiedziała że kwalifikuje sie do otrzymania wizy :D

Wiza przyjedzie do mnie za ok 3 dni :D super ;)

Było strasznie dużo ludzi i z tego co widziałam tylko jeden pan nie otrzymał wizy, a reszta wychodziła z uśmiechem na ustach ;)

Byłam przed ambasadą ok 9 pomimo że miałam umówiona byłam na 10 wpuścili mnie wcześniej i dzięki temu ominęłam gigantyczna kolejkę która zrobiła się ok 10 ;]

Ogólnie wszyscy byli bardzo mili, pani Konsul chyba nawet a mnie nie spojrzała tylko automatycznie zadawała pytania patrząc w monitor komputera i cały czas coś pisała :P

Wszystko ok tylko zdziwiło mnie że paszport i wniosek był oddawany na ulicy... Ale mniejsza o to :P

pnau84 masz racje co do tych sklepów ale to chyba oczywiste dlatego o tym nie wspomniałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...