Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Na Pobyt W Usa


Ollaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zdcydowanie odradzam Warte. Bylam tam ubezpieczona i niestety bedac w USA wyladowalam nagle w szpitalu na 4 dni. Warta odmowila zaplaty za leczenie, kwota kilkunastu tysiecy dolarow. Sprawa skonczyla sie moja wygrana w sadzie, ale kosztowalo mnie to bardzo duzo czasu i stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Polsce są bardzo dobre ale tylko do pobierania składek a jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to zaczynają się schody.Ja kiedyś mieszkając jeszcze w Polsce walczyłem z PZU bo jak mi zaproponowali odszkodowanie za uszkodzony samochód to nawet na sam lakier nie wystarczyło,dopiero po wielu odwołaniach udało się coś konkretnego wynegocjować. Ogólnie PZU odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Hestię, na Stany zawsze wybieraj pakiet najbardziej rozszerzony. Ja będąc turystycznie zachorowałam na zapalenie oskrzeli. Koszty zwrócono mi bezproblemowo po powrocie do kraju. Bylo to coś koło 600 zł za 1 wizytę lekarską i leki!!! Podobno jak się trafia do szpitala to nie płacisz z własnej kieszeni tylko już wtedy załatwiane to jest między szpitalem a ubezpieczycielem ale jak to jest w praktyce to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wyjazdem zalatwilam sobie ubezpiecznie w PZU nazywalo sie chyba wojazer czy cos takiego...Kiedy bylam w Usa zachorowalam i pojechalam do szpitala na badania, pytali sie o moje ubezpieczenie wiec powiedzialam ze jestem z PL i mam ubezpieczenie z PL zrobili sobie ksero. Po paru dniach dostalam rachunek a po powrocie do PL zanioslam ten rachunek do PZU i za ta zaplacili. Wiec zalatw sobie takie cos ;) rachunki pewnie bedziesz dostawac ale za nie nie musisz placic tylko PZU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

agt5 a czytalas ze tam pisze do 250 tys zl a nie dolarow i teraz czym wieksza suma na takie cos tym lepiej.chyba ze Cie nie stac na wydanie wiekszej sumy wtedy pozostaje to co masz.

Musisz dobrze i uwaznie przeczytac regulamin takiego ubezpieczenia i na to zwroc uwage.

COMPENSA S.A.-tam tez sie zwroc z pytaniem o ubezpieczenie na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...