Skocz do zawartości

Jacys Polacy W Colorado Springs?


Berkov

Rekomendowane odpowiedzi

Cheyenne mountain zoo, miałam wlecieć jak byłam w lipcu, bo słyszałam, ze jest dość wyjątkowe ale po paru godzinach w Garden of the Gods, gdzie było 100 stopni w ten dzien to mi sie odechciało wszystkiego. Nawet mi sie telefon przegrzał i sie wyłączył, a to jak bez jednej reki :) Nie mogłam sie doczekać, aż znajdę sie na gorze Pikes Peak, bo tam chłodniej :) Szkoda, ze nie ma mnie bliżej, bo chętnie bym sie z wami kobietki na kawę zgadala. No moze herbatkę, bo kawy nie pijam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pelasia,

tak to zoo jest naprawde cos wyjatkowego....nie za duze...ale gdzie jeszcze mozesz nakarmic czarnego nosorozca? ja jestem wielka fanka...wykupilam roczny karnet wstepu i wierz mi za kazdym razem gdy tam jestem cos innego wyjatkowego sie zdarza...warto tam zawitac szczegolnie jeli ma sie dzieci niezapomniane wrazenia... co do kawy to jesli bedziesz w okolicy to chetnie sie spotkam oraz gdybym byla w twojich okolicach to moge sie odedzwac zawsze to lepiej sie zwiedza z "tubylcem" ahhh I ja takze kawy nie pijam ale wiesz jak to jest z pisaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...