Skocz do zawartości

Koniec Deportacji !?


aldi79

Rekomendowane odpowiedzi

Obama jak i big sis moga sie wypchac,nikt juz ich nie slucha.

W wielu stanach lokalne wladze jak i tamtejsze federalne robia to co do nich nalezy jako ze pracuja dla podatnika amerykanskiego- czyli czyszcza z nielegali bo jak sama nazwa wskazuje zlamali prawo sa nielegalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nielegalni tylko nieudokumentowani :) - tak mi mowia osoby jesli pytam jaki maja status...

Najlepsze jest w urzedzie imigracyjnym - pracuje tam jeden urzednik, ktory ma dialogi typu:

- Na jakim statusie byl Pan tu od marca 2006 do teraz?

- Undocumented

- Prosze mi pokazac w przepisac gdzie jest uzywana taka nazwa statusu, bo w przepisach, ktore ja znam jest napisane "illegal"

- Ale prezydent Obama tak nas nazywa

- Prezydent moze nazywac kogo chce i jak chce, dopoki prawo jest prawem to prosze mi odpowiadac na pytania tak jak jest w prawie a nie uzywac nicknames jakimi Was nazywa Obama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nielegalni tylko nieudokumentowani :) - tak mi mowia osoby jesli pytam jaki maja status...

Najlepsze jest w urzedzie imigracyjnym - pracuje tam jeden urzednik, ktory ma dialogi typu:

- Na jakim statusie byl Pan tu od marca 2006 do teraz?

- Undocumented

- Prosze mi pokazac w przepisac gdzie jest uzywana taka nazwa statusu, bo w przepisach, ktore ja znam jest napisane "illegal"

- Ale prezydent Obama tak nas nazywa

- Prezydent moze nazywac kogo chce i jak chce, dopoki prawo jest prawem to prosze mi odpowiadac na pytania tak jak jest w prawie a nie uzywac nicknames jakimi Was nazywa Obama :)

Ten przecietny urzednik musial miec wyzsze IQ niz bama ze botox joe nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...