Skocz do zawartości

Przesiedzenie F1 A Slub Z Obywatelem


Rekomendowane odpowiedzi

Ok ogólnie wszystko wiem.

No ok, ślub mamy spontanicxy, ale jak wyjdzie np. że już przez ostatnie 2 lata sie spotykalismy to źle?

No, ale w sumie to nie mogą mnie zdeportować po ślubie hm?

No i jak zmienie status ze studenta na małzonka to raczej moge zostać tam bez wyjazdów hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deportować mogą nawet naturalizowanego obywatela, jeśli się okaże, że doszedł do tego obywatelstwa nielegalnie.

Widzę, że od wczoraj biegasz po forum, odwiedzasz różne wątki i zadajesz pytania... Poczytaj forum, mamy tu wiele przydatnych wątków.

Planujesz wyjechać do Stanów, żeby studiować, czy żeby wyjść za mąż, czy może żeby wyjść za mąż i już tam zostać? Jeśli to ostatnie, to skorzystaj z odpowiedniej wizy.

Oczywiście nikt Ci nie zabroni w trakcie studiów się zakochać i wyjść za mąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz sie starac o wize studencka-turytstyczna a wyjdzie ze masz inne plany to nici wyjda z wizy.czasami da sie takie cos zobaczyc po odpowiedziach i zachowaniu ze lecisz w innym celu niz deklarujesz.

Mozesz i 10 lat sie z kims spotykac ale wiza nie sluzy do legalizacji pobytu-mowimy tutaj o wize turystycznej-studenckiej,nie imigracyjnej

zostac bedziesz mogla po legalizacji pobytu jesli rozmowa wyjdzie dobrze,wypelnienie dokumentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... bo staram się znaleźć dobre rozwiązanie dla siebie... Chce tam studiować, ale chcę tez być z ukochana osobą. A jak tu zaczne studiowac to i tak bym to musiała przerywac i tak czas się zmarnuje chociazby tej nauki.

Joanna ja czytam duzo wątków, ale nie zawsze tez znajde odpowiedź na moje pytanie to wtedy pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... No dobrze. Rozumiem. Skoro nawet obywatela mogliby pozniej zbanowac... Wiec skupie sie na nauce. Po tym jak sie dowiedzialam ze znowu mialabym pracowac za 50 zl cala noc stwierdzilam ze nic nie ucieknie i kzielu masz calkowita racje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...