Skocz do zawartości

Przesiadka w Paryzu (Charles de Gaulle Airport) do NYC


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie troszke nie związane z postem, mianowicie czy w samolocie może kogoś dopaść choroba lokomocyjna a jeżeli tak to od czego to zależy (np. odległości od skrzydła, miejsca przy oknie, czy też wielkości samolotu?).

A i jak by ktoś miał link do mapy tego lotniska to bym był wdzięczny za podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Choroba moze Cie dotknac niezaleznie od miejsca siedzenia. Jezeli nie masz problemow z jazda samochodem i plywaniem obiektami nawodnymi to jest male prawdopodobienstwo ze bedziesz zygal!!

Lepiej wez tabletki ze soba no i torbe papierowa.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie zacznie z torebki przelewać, to upije :(

tez znasz ten kawal ;-) hehe

najlepiej idz do lekarza rodzinnego (tak, wiem ze to niemal niemozliwe itd) - moze on/ona cos poradzi.... a moze po prostu farmaceuta w aptece zaleci jakis lek bez recepty.. :-)

o torebke sie nie martw - kazdy pasazer ma przed soba swoja piekna-osobista, z logo linii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dosc daleko. kolejka podmiejska z tego co pamietam jedzie sie CHYBA 45min-1h. (raz nia jechalem, ale nie pamietam jak dlugo- ale dlugo ;-)).

jest jeszcze autobus air france'u jezdzacy z CDG do centrum paryza i na lotnisko orly, ale w twoim przypadku nie warto z niego korzystac, bo na autostradzie laczacej lotnisko z miastem sa wieczne korki w obie strony :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdazysz sie przesiasc, jezeli nie bedziesz sie guzdral i zatrzymywal w zadnych sklepach! po prostu idziesz prosto do samolotu!! ;-)

no właśnie też mam ten problem, ale co z bagażem? zabieram go czy dopiero miejscu jest do odebrania? Bo jak mam czekać jescze na bagaż potem znowu go odprawiać to kaplica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...