Skocz do zawartości

Ile Się Czeka Na Zieloną Kartę I Ssn?


rascal79

Rekomendowane odpowiedzi

Karta jest częścią tej kartki, odrywasz ją (jest linia po której się ją odrywa) i już. To właśnie dostałem w biurze.

O - to jest interesujące bo myślałem że "karty" produkują tylko w kilku card centers - chyba że akurat do takiego uderzyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę iż to jest jakieś nieporozumienie, o ile sam druk może być drukowany jedynie w kilku miejscach to jego wypełnienie jest bardzo proste i robi to zwykła drukarka.

Pamiętajmy iż sama karta to zwykły kawałek papieru (z małymi plamkami niebieskimi, żółtymi i czerwonymi widocznymi pod światło) pokryty niebieskim drukiem lekko wypukłym oraz czerwoną pieczęcią na środku. I kolejnym numerem druku z drugiej strony. I to faktycznie jest robione w specjalnych papierniach i drukarniach. Ale już sam numer SSN wraz z imieniem i nazwiskiem to na oko wygląda jak zwykła drukarka laserowa, żadnych udziwnień,....

PS Znalazłem w necie pełne zdjęcie tej "kartki" z której wydziera się "kartę".

http://farm4.static....0dc9b7af8_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu: Wjeżdżam na wizie imigracyjnej, jakaś kategoria F24

sly6: Żadnego adresu zmieniać nie będę wszędzie podawałem adres ojca. Zamierzam szukać pracy gdziekolwiek pewnie jakiejś fizycznej. Piszesz, że "wystarczy wpisać wystarczy wpisać sam numer i tyle", ale jaki numer i gdzie

Dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...