Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wkoncu dostałam drugi pakiet z dokumentami. Dokumenty z pierwszego pakietu (tj.DS-230 part I oraz IV/FO4) odeslalam im 10-go lutego.

27-go lutego otrzymalam maila,że formularze zostaly przyjete, moja sprawa uaktualniona i, że mam czekać na drugi pakiet z dalszymi informacjami odnośnie badań medycznych i pozostale formularze (DS-156, DS-156K). I wlasnie tydzien temu (9-go marca) otrzmalam pakiet nr.2 z zaproszeniem na spotkanie do ambasady na 12-go kwietnia. Tego samego dnia zadzwonilam do Poznania do lekarza na wizyte, ktora nastąpiła bardzo szybko bo już po 2 dniach (Pani doktor idzie na urlop i złapałam ją w ostatniej chwili).Tak wiec jestem już po badaniach. Opcja poznanska jest naprawde bardzo wygodna (polecam!) bo zalatwia sie wszystko w jeden dzień: badania krwi i rtg+wizyta.W sumie w przychodni spedziłam 4 godziny ale wszystko mam już załatwione. I nawet nie musiałam wykonywać dodatkowych szczepiń :D . Teraz tylko zostaje wizyta w ambasadzie!

Co do wypelniania formularzy ja posilkuje sie ta strona:

http://books.google....epage&q&f=false

jest to fragment książki, którą się "posiłkujemy" od początku naszej sprawy i jak dotąd jest wszystko OK.

Jak powiedziałam jest to tylko fragment ale są w nim przykłady jak wypełnić formularze (patrz od str.55) I-129F,G-325A,DS-156, DS-156K, DS-230, I-134 itp,itd. Polecam, może akurat komuś się to przyda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam :)

Od jakiegoś czasu obserwuję to forum (kopalnia cennych informacji!).

Niestety nie znalazłam odpowiedzi w sprawie kwestii, która nurtuje mnie od momentu kiedy zaczęliśmy gromadzić dokumenty na wizę k1.

Od kilku lat mieszkam z przerwami w mieszkaniu należącym do mojej rodziny. Oficjalnie nie należy ono do mnie + często przemieszczam się w związku z obowiązkami zawodowymi, dlatego też nie jestem w nim zameldowana. Wszystkie dokumenty (np. dowód osobisty) posiadają adres z mojego rodzinnego miasta (oddalonego o 60km od obecnego miejsca zamieszkania).

Pytanie jaki adres powinnam podać w polu Applicant's residence last five years?

(Dodam, że przez kilka miesięcy prowadziliśmy z narzeczonym korespondencję listową, a na kopertach widnieje adres z mojego miejsca zamieszkania (nie zameldowania) – listy te chcieliśmy dołączyc do dowodów na istnienie relacji.)

Będę wdzięczna za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Jeszcze się upewnię - we wszystkich pozostałych dokumentach (np I-129F, I-134 Affidavit of Support, Letter of Intend) powinien zostac wpisany adres zameldowania?

Zakładam, że np na wynikach badań medycznych lub zaświadczeniu o niekaralności zostanie wstawiony adres zameldowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...