Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

Ich to specjalnie nie interesuje, czy jesteś gdzies zameldowana czy nie. Adres jest potrzebny do korespondencji, no i musisz napisać gdzie mieszkałaś, ale to czy tam masz polskie zameldowanie czy nie to już jest w sumie mało ważne, amerykanie nie przywiązują do tego specjalnej wagi. Ja w swoich dokumentach podawałem adres swojego studenckiego mieszkania i nie było z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Witam,

ja dopiero w powijakach z K1 więc mam kilka pytań czy ktos może tutaj ma dziecko które będzie wylatywało razem z nim? Jak sprawa ma się do praw rodzicielskich itp....jeżeli ojciec mojego dziecka ma wszelkie prawa czy wystarczy jego zgoda na wylot, czy musze przedstawiac jakies dodatkowe dokumnty? nic nie moge na ten temat znaleśc...to znaczy nie przeglądałam VJ pod tym kątem....ale dopiero teraz mnie uderzyło że wszyscy tutaj są bezdzietni chyba? I jeżeli dostanę tak jak koleżanka wyżej prośbę o wyroki sądu czy chodzi wyłącznie o wykroczenia czy też o na przykład sprawe o alimenty? bo to chyba nie ma znaczenia prawda? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zameldowana jestem gdzie indziej na stałe i ciagle wpisujemy ten adress do papierów a teraz przy tym formularzu nie wiem czy wpisac oba adresy? to znaczy meldunek na stałe który widnieje wszedzie indziej? bo mam meldunek tymczasowy w Warszawie...jezeli informacje nie beda zgodne to moga sie przyczepic?Przy formularzu zamieszkania przez ostatnie 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisaliśmy tutaj parę razy, amerykanie nie przywiązują wagi do 'zameldowania', adres jest potrzebny do korespondencji i żeby sprawdzić, gdzie mieszkałaś ostatnio (bo np. może ci być potrzebne zaświadczenie o niekaralności z innego państwa czy coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam kilka pytań odnośnie formularza DS 230.

Czy II część tego pakietu również powinnam wypełnić (bez podpisu) i odesłać z checklistą, czy może drugą część wypełnia się w ambasadzie? Wiem, że jak byk jest napisane, że chcą tylko części I tego formularza, ale szczerze mówiąc głowa już mnie boli od tego wszystkiego i wolę się upewnić :)

Czy można używać polskich znaków wypełniając ręcznie DS 230? (Już go wypełniłam z polskimi znakami i nie wiem, czy mogę tak to zostawić czy lepiej wypełnić nowy bez polskich znaków)

Wymieniłam placówki edukacyjne w których się kształciłam. Czy mogę zostawić puste pole pod 'Degree or diploma' jeśli chodzi o podstawówkę i gimnazjum? W liceum napisałam high school diploma ^^

Czy otrzymując wcześniej wizy J1 posiadam numer DHS 'A'?

Może te pytania wydają się śmieszne, ale naprawdę wolę upewnić się milion razy niż popełnić jakiś błąd :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...