Skocz do zawartości

Loteria Wizowa, A Strony Internetowe


Bruno

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich.

w sieci krąży sporo stron internetowych związanych z loterią wizową DV 2013 w poszukiwaniu właściwej natknąłem się na to forum. Przejrzałem wiele tematów jednak nie znalazłem żadnego który by przestrzegał przed fałszywymi stronami związanymi z rejestracją na loterię wizową green card DV 2013

poniżej link do strony przez którą chciałem się zarejestrować:

http://www.green-card-lottery-usa.org

Aktualnie oczekuje na 4.10.2011 by rozpocząć rejestracje przez oficjalną stronę odnaleziona na tym forum.

Pytanie jednak co w przypadku rejestracji przez wyżej podany link?

Jesli wybrałem zły dział proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przejrzałem wiele tematów jednak nie znalazłem żadnego który by przestrzegał przed fałszywymi stronami związanymi z rejestracją na loterię wizową green card DV 2013

a czyatels te tematy o dv 2012 gdzie tam ludzi oszukiwano itd i w latach ubieglych?tego troche jest na forum

co moze grozic?a ze Twoje dane osobowe beda w wielu rekach ,plus moga dzwonic do Ciebie i Ci cos oferowac przed otrzymaniem wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przeszukiwania forum nie zagłębiałem się aż tak by szukać informacji na temat DV 2012.

Dzisiaj przejrzałem jeszcze kilka innych stron oferujących rejestracje do loterii DV 2013 zastanawiają mnie konsekwencje danych, które są podawane na tych stronach. W niektórych przypadkach żąda się podania numerów kart kredytowych, numer kontaktowy itd. podejrzewam, że jak zacznie się oficjalna rejestracja sporo osób szukając w google właściwej strony, a wpisując jedynie kluczowe słowa typu "green card", " dv2013" natnie się na takich oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem wczensiej

jesli podajesz swoje dane osobowe a do tego numery kart itd to moga sie one znalesc w nie odpowiednich rekach

to tak jakbys dal komus klucze do mieszkania i powiedzial ze mnie nie bedzie przez jakis czas

na wielu stronach przestrzegaja aby nie podawac numerow kart kredytowych ..

bo sa tez takie firmy ktore chca na tym zarobic i zarabiaja jak sie komus nie chce wyslac zgloszenia ale nalezy byc czujnym na takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

ja należę do tych kretynek co niestety wypełniły wniosek przez http://www.green-card-lottery-usa.org!!!!!

mój błąd wynikał z faktu, że podjęcie decyzji o wypełnienie wniosku nastąpiło pod wpływem chwili i była to pierwsza strona na jaką trafiłam, nietsety muszę przyznać, że wyglądała dość oficjalnie i głupia dałam się nabrać. kwestia opłaty mi coś nie pasowała, ale zmęczęnie o 1 w nocy zrobiło swoje i zapłaciłam. to że zapłaciłam to już jestem w stanie przebulić, problem polega na tym skąd wziąść gwarancję, że moja aplikacja faktycznie przeszła? czy ktoś z was już słyszał o oszustwie tej firmy? bo to że ciągną pieniądze to swoją drogą, ale skoro już wzięli to jak się upewnić że za te pieniądze wysłali mój wniosek? Jestem wściekła i płacę za swoją głupotę teraz, zdaję sobie z tego sprawę, ale teraz nie wiem czy wypełnić wniosek jeszcze raz na oficjalnej stronie czy nie? bo jesli oni wysla wniosek i jak też, to wówczas zostanę zdyskwalifikowana!!!

i co tu robić jak jest weekend i nigdzie dodzwonić się nie można!!! dlatego proszę Was o pomoc! jeśli ktokolwiek wie coś na ten temat i może poratować informacjami, to będę wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja należę do tych kretynek co niestety wypełniły wniosek przez htp://www.green-card-lottery-usa.org!!!!!

i co tu robić jak jest weekend i nigdzie dodzwonić się nie można!!! dlatego proszę Was o pomoc! jeśli ktokolwiek wie coś na ten temat i może poratować informacjami, to będę wdzięczna!

Nikt nie jest doskonały :P

A numer swojego zgłoszenia otrzymałaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...