Skocz do zawartości

Loteria Wizowa, A Strony Internetowe


Bruno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie,oni informują mnie ,że Polska została włączona w tym roku do DVloterry i oferują pomoc w wypełnieniu wniosku

Najnowsze wiadomości:

Państwo kwalifikuje się do loterii

Kliknij tutaj,aby wypełnić swoje zgłoszenie online, a my zajmiemy się resztą.

Organizacja USAGC dopilnuje, aby Twoje zgłoszenie dotarło na czas i było zgodne z wymogami stawianymi przez rząd USA. Nie przegapisz więc niesamowitej szansy na:

zostanie Amerykaninem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memek ale na dv 2013 zgloszen juz nie przymuja tzn strona rzadowa USA i jesli nawet wyslesz dane to moze cos bedzie ale w dv 2014

wiec moze zobacz na jaki to jest rok ...czytales chyba forum i tematy o loterii

chcesz wyslac zgloszenie to tutaj masz linka do strony rzadowej

https://www.dvlottery.state.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś otrzymałem maila z informacją o wysłaniu aplikacji poprzez firme www.usaGC.org.

Nie,oni informują mnie ,że Polska została włączona w tym roku do DVloterry i oferują pomoc w wypełnieniu wniosku

To w którym miejscu informują Cię o wysłaniu aplikacji? :wacko:

Możliwości wysyłania aplikacji zakończyły się w zeszłym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po kolei.Na miesiąc przed przyjmowaniem zgłoszen do DV2012 wpisałem swoje dane kontaktowe na stronie www.green-card.info/pl która to miała poinformowac mnie o terminie przyjmowania wniosków.W między czasie znalazłem to forum i informacje jak wypełnić tą aplikacje,którą oczywiście wypełniłem i wyslałem 6 pażdziernika.Gdy dziś dostałem maila o możliwości wzięcia udziału w loterii po terminie pomyślałem sobie ze to może jakiś wałeczek i postanowiłem o tym napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...