Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Proszę się wstrzymać jak ma ktoś wykształcenie zawodowe z zaznaczaniem Vocational School!!!! NIE NIE KORZYSTAMY TUTAJ ZE SŁOWNIKA!!! Proszę przejrzeć strony rządowe departamentu edukacji w USA gdzie uplasowana jest Vocational School! Nie zawyżajcie sobie wykształcenia bo to się może źle skończyć.

Z tego, co czytałam wydawało mi się, że zawodówka to jest właśnie vocational school, ale zajrzałam do aplikacji o zieloną kartę i tam wynika raczej, że nie.

You must have a minimum of a high school diploma reflecting the completion of a full course of study (vocation schools or equivalency degrees are not acceptable)

Nie wiem więc, jak umieścić zawodówkę. Bo wyglądałoby na to, że ona się w ogóle nie łapie...

Albo że jest traktowana jako high school.

Przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Ja mam jeszcze kilka pytań .

-8a In Care Of w końcu wpisujemy imię i nazwisko czy nie

-mam średnie z maturą co tam zaznaczyć bo nie mogę się połapać

-wypełniamy dużymi czy małymi literami

-na podanej stronie nie mogę znaleźć aplikacji.

Jak to nie możesz znaleźć aplikacji?

https://www.dvlottery.state.gov/

Wybierasz "Begin Entry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdjęciem. Mam zdjęcie zgodne z wymogami, sprawdzone na portalu zgodności zdjęć do wizy nieimigracyjnej ale na portalu sprawdzenia zgodności na zielona kartę (loteria) is vallid. Zdziwiło mnie to. Co jest z moim zdjęciem nie tak? Czy powinnam zrobić inne, jakie wymogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdjęciem. Mam zdjęcie zgodne z wymogami, sprawdzone na portalu zgodności zdjęć do wizy nieimigracyjnej ale na portalu sprawdzenia zgodności na zielona kartę (loteria) is vallid. Zdziwiło mnie to. Co jest z moim zdjęciem nie tak? Czy powinnam zrobić inne, jakie wymogi?

Jeśli jest valid oznacza to, że zdjęcie jest dobre.

Sam formularz jest banalnie prosty i nie ma co panikować. Wpisujcie wszystkie dane tak jakbyście wpisywali wypełniając jakikolwiek formularz w Polsce (jedynie bez polskich znaków). Ja z wypełnieniem formularza nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy student na F-1 moze aplikowac o GC??? Nie chce utracic statusu studenta bo robie doktorat i dostaje assistantship.. jakie sa AKTUALNE PRAWNE rozporzadzenia w tej kwestii. Bede wdzieczna za wiarygodna odopowiedz.

Czy bedzie to zle rozpatrywane, jesli sie przekracza granice i ponownie wjezdza (bo celnicy widza takie info)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...