Skocz do zawartości

Kilka Pytań-Polskie Znaki ..


Paula1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Nigella

Ja mogłabym sprawdzić gdzie jest mój pierwszy list ale pani na poczcie zapomniała napisać cały numer wysyłki.... <_<

Mam nadzieję ze to będzie nas jedyny problem gdyż w takim tempie to ja urodzę w Polsce,i będziemy później musieli czekać aż dziecko będzie większe abym ja mogła je wziąć w taka długą podróż :(

Jeśli mogę wiedzieć to ile trwała/trwa wasza wiza narzeczeńska? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam ponownie

Chciałabym, się dowiedzieć czy ktoś nie wiem czy list ze jestem gotowa poślubić mojego narzeczonego i formularz g325 (obie rzeczy z moim podpisem) nie mogą być skserowane i przesłane do mojego narzeczonego na maila, i on wtedy to wydrukuje, czy muszę to wysłać listem z Polski do Ameryki?Pytam ponieważ już dwa razy wysyłam te dokumenty ale jeden list idzie już 13 dni i jeszcze nie doszedł a drugi raczej nie będzie szedł krócej.

Bardzo proszę o szybka odpowiedz gdyż zależy nam na czasie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niestety nie mam pewności. W moim przypadku wszystko pisałem ręcznie i wysyłałem pocztą do USA. Obawiam się jednak, że ksero może nie przejść, oni tam wyraźnie proszą o hand-writter letter. Ew. można napisać/zadzwonić do polskiej ambasady i zapytać. Proponuję jednak dzwonić bo odpisywać na maile to oni mają w zwyczaju po 8-10 dniach.

No i warto list odpowiednio opłacić żeby szybko doszedł, moja dziewczyna ostatnio dosyłała mi affidavit of support i list wysłany w piątek z US we wtorek był w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Chciałabym, się dowiedzieć czy ktoś nie wiem czy list ze jestem gotowa poślubić mojego narzeczonego i formularz g325 (obie rzeczy z moim podpisem) nie mogą być skserowane i przesłane do mojego narzeczonego na maila, i on wtedy to wydrukuje, czy muszę to wysłać listem z Polski do Ameryki?Pytam ponieważ już dwa razy wysyłam te dokumenty ale jeden list idzie już 13 dni i jeszcze nie doszedł a drugi raczej nie będzie szedł krócej.

Bardzo proszę o szybka odpowiedz gdyż zależy nam na czasie.

Pozdrawiam

Muszą być ręcznie podpisane przez Ciebie. Paczka z US wysłana USPS (flat rate box) szła 6 dni, list z PL do US też mniej więcej tyle. Wysyłaj i już... Lepiej poczekać 6-7 dni niż później miesiąc na RFE i kolejne 6-7 dni jak dojdzie Twój list z odręcznie podpisanym letter of intent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za odpowiedz.

Do lochraven: myślałam o wysłaniu listu samolotem (kurier dhl) ale gdy zobaczyłam cenę 197 zł to raczej zwątpiłam i wysłałam pocztą polską co jak widać było moim błędem.Jeśli mogę wiedzieć to przez co wysyłałeś list?

Do kzielu: ja już dwa listy wysłałam pocztą polską (priorytet polecony expres) i jak pisałam wcześniej pierwszy nie dotarł chociaż był wysłany 13 dni temu, i z tego powodu chciałabym zapytać przez co wysyłałeś list do USA?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, ja wysyłałem pocztą polską, ale z tym zastrzeżeniem, że wysyłałem swojej dziewczynie przy okazji pluszowego misia, więc wysyłałem paczkę - a nie list. Kosztowała dość drogo, około 100 zł (ale to dlatego, że waga była spora), no ale poszło sprawnie i bez problemów, z tego co pamiętam to doszło dość szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do lochraven: No to ja mam pecha bo mój jeden list idzie 13 dni i na poczcie nie wiedzą co z nim się dzieje....ehhh

Do sly6: Tak, teraz już zauważyłam tą opcje gdy przeczytałam twoja odpowiedz i jeśli mój drugi list w ciągu tygodnia nie dojdzie,będę musiała wysłać przez pocztex.

Tak,mogę sprawdzić co się dzieje z moim drugim listem ale tylko do czasu gdy jest w Polsce bo moja ostatnia wiadomość to "wysłanie przesyłki z Polski"

Na początku nie mogłam sprawdzić mojego pierwszego listu gdyż na poczcie nie dali mi całego numeru nadania, ale po wysłaniu drugiego listu zapytałam o cały numer i mi go dali.Ale co z tego jeśli w pierwszym liście to także ostatnia wiadomość to "wysłanie przesyłki z Polski"....13 dni temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...