Skocz do zawartości

Opłata Za Złożenie Wniosku W Loterii Wizowej


mabo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wypełniłem i wysłałem formularz w loterii wizowej do USA. Wykonałem przelewu w kwocie 60$ (ostatni krok rejestracji) i dzisiaj miałem telefon w tej sprawie aby to zrealizować.Czy faktycznie powinienem to opłacić ,czy jest to zwykłe naciąganie? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys przeczytal zasady loterii, lub spojrzal bys na tutaj na forum, to bys wiedzial, ze zgloszenia do dv-2013 mozna bylo wysylac na przelomie pazdziernika i listopada. Ty na tomiast wlazles na jakas dziwaczna strone i ktos probuje wysepic od ciebie kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mabo podaj ta strone,na jaka loterie to ma byc-co wyslales zgloszenie ,bo chyba nie na dv 2013 bo na to juz zgloszen nie przyjmuja

jesli juz to moze na dv 2014 ale nikt nie wie czy taka loteria bedzie-zgloszenia sa bezplatne jak wysylasz przez strone rzadowa

a ze firmy moga juz zbierac informacje -kase to inna sprawa ..

do loterii masz taka strone rzadowa i bezplatna,jak widzisz Ona sie rozni od tej co masz ,prawda

https://www.dvlottery.state.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten swiat jest cudowny, ze znajduja sie takie jelenie, ktore placa 60 dolcow za wypelnienie formularza :) . Chyba sam otworze taka firme :) .

Dam Ci rade (i wszystkim Tobie podobnym), tylko sie nie obraz, jesli nie umiesz samodzielnie wypelnic formularza, nie pchaj sie do stanow bo tam zginiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz można sie zlapać, jak ktos malo co sie interesuje gc i nigdy nie slyszal o gc i przypadkowo niech znajdzie gdzies w sieci jakas stroone - przykladowo "polska znow w DV - only np 100usd" wchodzi poczyta i mowi wow...moge mieszkac w usa za only 100usd i nic wiecej nie poczyta na innych stronach, nie wjedzie na rzadową to oplaca, a co mu szkodzi :)

ja dostalem na moja poczte na o2 ze polska znow w DV jakos w listopadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem -jestem w tej lepszej sytuacji bo wiedzialem kiedy oraz jaka strona bedzie do wysylania zgloszenia i ze to bedzie bezplatnie

ktos moze pamieta jak kto bylo kiedys z loteria?kiedy byly zmiany w wyslaniu wnioskow?

bo moze jakbym sie nie interesowal to moze i ja bym sie tak zalapal..

ale i tak czasami czlowieka tak sie lapie-jest duzo takich spraw i mozna mowic ze zostal jeleniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...