Skocz do zawartości

Wjazd Do Kanady


agnieszka2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar poleciec do Kanady w wakacje.

Nigdy jeszcze tam nie bylam. mam 29 lat.

Na co zwrocic uwage przygotowujac sie do rozmowy na lotnisku w Kanadzie?

W Polsce mam do wyboru: podjecie nauki w szkole policealnej lub na uniwersytecie.Co wybrac?

Podejmuje sie rowniez praktyk lub pracy na krotkie okresy w roku w krajach europejskich.Jesli zapytano by sie skad mam pieniadze to powiem ze z pracy.

Do Kanady chcialabym poleciec na okres od 1 miesiaca do 3 miesiecy.

Towarzyszyl by mi znajomy z Niemiec, z ktorym moja rodzina ma powiazania rodzinne. Jestesmy tylko znajomymi.

W Kanadzie chcialabym spotkac sie z moim przyjacielem z usa. Ale o tym nie bede wspominac.

Jedynie co to powiem ze jade w celach turystycznych. Bedziemy mieszkac w jakims wynajetym hotelu.

Zamierzam rowniez wyrobic paszport biometryczny.

Na co sie przygotowac, na jakie pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lecisz,na jak dlugo lecisz,czy masz bilet powrotny-takie mozesz miec pytania i jesli powiesz ze lecisz od 1-3 miesiecy a bilet bedziesz miec na okres np 1 miesiaca lub tez 6 miesiecy to moze byc nie za wesolo,..

na jakim lotnisku bedziesz ladowac?

pamietaj ze masz odpowiadac na pytania ,powiedziec ze lecisz ze znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lotniska to bede wkrotce wiedziec, poniewaz jestesmy na etapie planow przygotowawczych.

A czy wazne sa te zwiazki z krajem? I czy wystarczy, ze powiem ze chodze do szkoly policealnej?I czy wtedy nalezy brac legitymacje, zaswiadczenie ze szkoly?

I moze na poczatek sprobuje tylko na 1 miesiac poleciec. Wtedy zakupie bilet powrotny na 1 miesiac.

I bedzie oplacony pokoj i wezme kase na wyzywienie, atrakcje i niespodziewane wydatki, transport na miejscu.

Ile sadzicie ze na miesiac wziac by na granicy bylo ok? Czy moze byc gotowka?

Rowniez czy jesli bede ze sie ucze ( w wieku 29 lat) to moze pasc pytanie o rodzicow, co robia , czy to moje pieniadze? Czy wtedy wspominac o pracy w Europie?

Rowniez ze jade ze znajomym, jechac z nim czy lepiej sama?

I jesli z nim bym jechala to mowilibysmy prawde, ze jestesmy tylko znajomymi.

Rowniez przygotowalabym plan zwiedzania, ktore miejsca chce zobaczyc i co zwiedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten znajomy to znajomy czy jak?

masz taki wiek ze masz juz swoja kase wiec i zarabiasz-,wez ta legitymacje ze soba.

Plan zwiedzania oraz rezerwacja hotelu jest ok,to samo bilet lotniczy -powiesz ze bedziesz na-do 1 miesiaca .wrazie pytania to pokazesz bilet-nawet jak bedziesz miec bilet elektroniczny to wydrukuj sobie.

Co do kasy to jak masz wszystko oplacone to mozesz powiedziec ze masz kase na koncie i pokazac karte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy jest bratem bylego meza mojej siostry i moim kolega. Ugadalismy sie ze pojedziemy razem bo on tez chcialby zwiedzic kanade.

Czy szkola policealna to nie beda zbyt slabe zwiazki z polska?

czy urzednikowi moze sie nie spodobac, ze czasem jezdze zagranice do pracy?

nastepna podroz to chcielibysmy pojechac na Kostaryke na takich samych warunkach, ale tam chyba bedzie latwiej wjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce poleciec w wakacje.

Tylko wlasnie mam obawy co do tego maglowania poniewaz nie wiem czy to przejde.

Oczywiscie jade jedynie w w celach turystycznych na ten 1 miesiac i nigdy nic z kanada nie mialam doczynienia.

Ale mimo wszystko nie mam pewnosci i chyba chodzi o moje zwiazki z Polska. No coz podam ta szkole policealna i powiem ze wczesniej pracowalam zagranica i stad mam kase. Ewentualnie bede poszukiwac zatrudnienia na terenie polski i postaram sie o urlop 1 miesieczny ( tylko czy to nie za dlugi urlop)?

tak wiec nie wiem czy podawac szkole policealna - a mam 29 lat

czy poszukac na terenie polski pracy - i zamiast 1 miesiaca urlopu , tylko 2 tygodnie + zaswiadczenie z pracy

na Kostaryke natomiast planujemy z polski leciec jako nastepna podroz w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...