Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2012


Rekomendowane odpowiedzi

pacio a majac oferte pracy to SSN dostaniesz z Polski ? :)

moze zacznijmy od poczatku-czy masz oferte pracy tez nie to w zaleznosci na jakiej opcji lecisz z work i travel po przylocie z wiza J-1 idziesz po numer SSN i wtedy liczy sie to ze masz prawo do pracy i jestes legalnie..

nie polecam szukac pracy bez numeru SSN ...

a dlaczego obawiasz sie o prace w Chicago?czyzbys nie mogl prawie kazdej pracy przyjac?zawsze sie cos znajdzie :)

co do Sponsorship to w biurze Ci powiedza co musisz miec aby papiery na rozmowie nie byly odrzucone i tyle,,zastosuj sie do tego

widze ze nalezy miec list od rodziny-znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tzn prace w Chicago to wiem ze znajde.Nie wiem tylko czy przez program w&t cos bedzie w ofertach(pytałem kilku firm i powiedzieli ze trza czekac) , dlatego własnie chciałbym jechac i znalezc sam tam prace :) stad pomysł na "sponsorship". Moze niejasno sie wyraziłem we wczesniejszym watku jesli chodzi o graniczenie z cudem - chodziło mi o oferty firm z w&t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej wszystkim...

Wybieram się w tym roku na worka i też chciałam na Alaskę, ale chyba przepisy się zmieniają i nie będzie można już pracować w przetwórstwie ryb, więc chyba Alaska odpada całkowicie, no bo co innego tam robic? :(

Znalazłam coś takiego w necie:

http://www.facebook.com/notes/amertravelpl/update-regarding-proposed-regulations-of-summer-wt-program-recently-introduced-b/208713242536918

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej w końcu Departament jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji..

Ja ok 3 tygodnie temu zdecydowałam się na wyjazd na Alaskę i też od początku grudnia oszczędzam :D :D

Póki nie dostane informacji o zaprzestaniu wyjazdów do przetwórni ryb na pewno nie rezygnuję. Moi znajomi byli w tym roku i 2 lata temu. Ja sama byłam w ostatnie wakacje na CA i spotkałam Polaków, którzy skończyli pracę na Alasce i... polecają :D Zwiedzili naprawdę DUŻO i zabrali ze sobą po 5-6 tys $$$ do PL :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja juz czwarty raz będę jechać na Alaskę do przetwórni ryb, nie wiem kto naopowiadał takich bzdur, ale nic sie nie zmienia co do pracy w przetwórni! ja jeżdżę z The Best Waya (biuro w Poznaniu) i szczerze polecam! Pełen profesjonalizm i bardzo mily kontakt. Nie zawiodłam się ani raz, a to że jade kolejny raz świadczy samo za siebie. W Alasce można się zakochać, jest niesamowitym miejscem, więc na prawdę polecam :)

Hej w końcu Departament jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji..

Ja ok 3 tygodnie temu zdecydowałam się na wyjazd na Alaskę i też od początku grudnia oszczędzam :D :D

Póki nie dostane informacji o zaprzestaniu wyjazdów do przetwórni ryb na pewno nie rezygnuję. Moi znajomi byli w tym roku i 2 lata temu. Ja sama byłam w ostatnie wakacje na CA i spotkałam Polaków, którzy skończyli pracę na Alasce i... polecają :D Zwiedzili naprawdę DUŻO i zabrali ze sobą po 5-6 tys $$$ do PL :]

Do jakiej przetwórni lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...