Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2012


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do osób któe juz jezdził na w&t: jak udawało wam sie pogodzic terminy egzaminów z data wyjazdu do USA ? bo na wiekszosci uczelni egzaminy sa w drugiej połowie czerwca , czasem nawet zachodza na lipiec , zas na W&t juz powinno sie wyjezdzac w I połowie czerwca.Pytam bo studiuje zaocznie i egzaminy mam od 22 czerwca do 8 lipca .Z góry dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mam pytanie do osób któe juz jezdził na w&t: jak udawało wam sie pogodzic terminy egzaminów z data wyjazdu do USA ? bo na wiekszosci uczelni egzaminy sa w drugiej połowie czerwca , czasem nawet zachodza na lipiec , zas na W&t juz powinno sie wyjezdzac w I połowie czerwca.Pytam bo studiuje zaocznie i egzaminy mam od 22 czerwca do 8 lipca .Z góry dzieki za odpowiedzi

Sposób 1) Napisz wszystkie możliwe przedterminy, a jeśli i one są za późno to trzeba się indywidualnie umówić na zaliczenie z prowadzącym przedmiot, (u mnie to wyglądało tak że pisałem egzamin na dyżurach) - jest to najlepsze wyjście, wszystkie egzaminy zaliczone przed wyjazdem i w US już się uczelnią nie trzeba martwić.

Sposób 2) Wyjeżdżasz do US na Worka wcześnie (koniec maja początek czerwca) i wracasz na sesję wrześniową - niektórzy tak robili, ale ja odradzam bo ominęło ich dużo zwiedzania itp.

Sposób 3) Co się da zaliczasz przed wyjazdem i przygotowujesz podanie do dziekana(?) o przedłużenie sesji ;) Egzaminy zaliczasz po powrocie w październiku lub listopadzie - znajomy tak zrobił i zdał wszystko po powrocie, ale nie polecam tego sposobu jak się nie ma dobrych układów w dziekanacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób któe juz jezdził na w&t: jak udawało wam sie pogodzic terminy egzaminów z data wyjazdu do USA ? bo na wiekszosci uczelni egzaminy sa w drugiej połowie czerwca , czasem nawet zachodza na lipiec , zas na W&t juz powinno sie wyjezdzac w I połowie czerwca.Pytam bo studiuje zaocznie i egzaminy mam od 22 czerwca do 8 lipca .Z góry dzieki za odpowiedzi

Ja złożyłam podanie o Indywidualna Organizacje Studiów. Dogadałam się z wykładowcami i to co było mozliwe zdałam w maju. Kilka egzaminów zostało mi do zdania po powrocie, ale oczywiście z zachowaniem pierwszego terminu. Na uczelni nie powinni robic Ci żadnych problemów, bo w uzasadnieniu piszesz, że bierzesz udzial w w&t i że to wymiana studencka i kulturowa, a oni sie cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chce ktoś jeszcze się wybrać do USA w tym roku a nie zaczął załatwiać żadnych formalności jeszcze? Ja jestem chętny na NYC ale w sumie nie sprawia mi problemu zmiany miejsca. Wie ktoś może, czy są specjalne programy dla ratowników, bo to w sumie mnie głównie interesuje.

Pozdrawiam, z góry dzięki z odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :)

razem z dziewczyną szukamy pracy w kasynie w USA - najchętniej Atlantic City, NJ!

w biurze BTC powiedziano nam wczoraj, że obecnie o pracę w kasynach moga ubiegać się wyłącznie osoby posiadające SSN, czyli mające de facto doświadczenie związane z wyjazdami na W&T.

może ma ktoś większą wiedzę na ten temat i znałby inne biura, które są pewniakami i oferują pracę w kasynach?

dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...