Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam, pracował ktoś z jednej z fabryk żywności SENECA FOODS, zlokalizowanym w stanie Wisconsin?? albo zna kogoś kto był? jeśli tak to proszę o wzmiankę jak było, czy to przypadkiem nie jakiś obóz pracy itp :)

Nie jest to obóz pracy, aczkolwiek jeśli o nadgodziny chodzi, to jako osoba nowa nie masz co liczyć na to, że dostaniesz tyle nadgodzin ile zechcesz. I zapewne wepchą Cię do najgorszej roboty - fillers/canning/sweepers/inspection (masakra - nuda potworna, wolałbym już zamiatać).

Strasznie jakoś tam nie było, zarobiłem tyle ile mniej więcej wyliczyłem, że zarobię. Choć Ci co jeździli tam po raz drugi/trzeci/czarty, zawsze mieli lepiej i zarabiali więcej - i nadgodzinami i stawkami. Mogli też sobie wybrać co lepsze miejsca pracy.

Ja osobiście nie narzekam ale mogło być lepiej.

Dużo też zależy od tego, z kim jedziesz.

W tym roku widać niestety, że Seneca przędzie coraz gorzej - oferta tegoroczna dotyczy tylko największej fabryki zlokalizowanej w Gillett (tam też właśnie byłem). Dwa lata temu były oferty jeszcze 3 innych fabryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pojadę ze studentpoint w warszawie/1szy raz. Czy ktoś chętny dołączyć? :)))??? Zastanawiam się nad Connecticut, Ohio, Californią.

Czy ktos z Warszawy by miał ochotę dołączyć? razem zawsze raźniej:)) wyjazd planuje 3miesięczny. koniec czerwca wylot.

Mail: viterka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostałem ofertę wczoraj na Catalina Island, CA na dishwasher. JEstem po prostu załamany. Podobno dla osób z bardzo dobrym angielskim są specjalne oferty , które biuro nie wyświetla w swojej ofercie a tutaj dishwasher na wyspie w podrzędnym moteliku. Chyba zrezygnuję jeżeli nic nie znajdą innego? Ktoś na owej wyspie przebywał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, wyjeżdżam na W&T 26 czerwca z Poznania do Kansas City, praca przez lipiec i sierpień później do połowy września zwiedzanie prawdopodobnie wschodniego wybrzeża, a powrót 17 września do Wrocławia. Może wybiera się ktoś niedaleko Kansas albo chciałbym przyłączyć się do wspólnego zwiedzania stanów w I połowie września? Jeśli tak to proszę pisać, a na pewno się zgramy. O sobie: 22 lata, studiuję na polibudzie w Poznaniu, sympatyczny i bezkonfliktowy;-)

Pozdrawiam,

Mateusz

matiraw@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja chciałbym wyjechać na W&T na Florydę/Tampa bo tam mam znajomych i tu mam pytania.

Czy znajomi mogą poszukać jakiegoś pracodawcy w Tampie związanego z W&T?

Jeśli znajdą to z „danymi” idę do jakiegoś biura?

Jeśli nie znajdą, jest jakaś strona z ofertami godna polecenia na Florydzie?

Czy na W&T można wyjechać np. w październiku? Bo wtedy na FL jest idealna pogoda (jak dla mnie)?

Czy po zakończeniu W&T jest jakaś możliwość przedłużenia bądź szukania pracy na wizę pracowniczą?

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...