Skocz do zawartości

Kilka Mniej Lub Wiecej Ciekawych Pytań


takjakby

Rekomendowane odpowiedzi

biuletyn masz na tej stronie :

http://travel.state....letin_1360.html

http://travel.state....letin_5640.html

jesli wezmiesz slub a Twoj Ojciec nie bedzie obywatelem to nic nie wyjdzie z wizy poniewaz nie ma takiej katgorii wizowej

a jak oklamiesz urzad to bedzie podstawa aby odebra Tobie GC.

chyba czytales troche o katogriach wizowych?

pod czas rozmowy o wize turystyczna moga wziasc pod uwage ze nie dostales pozwolenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Witam ponownie :)

Mam pytanie odnosnie zrzekania sie GC i nastepnie ubiegania o wize turystyczną, jak ten proces wygląda? To jest tak ze w 1 dzien moge tam isc wypelnic wniosek o zrzeczenie się GC gdzies go zaniesc i nastepnie wypelnic wniosek o wize B1 czy moge te dwie czynnosci na raz zrobic czy w odstepie kilku dni? jak to wyglada? dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu zrzeczenia się statusu stałego rezydenta należy wypełnićwniosek I-407 (PDF-118 kb) Abandonment of Lawful Permanent Residence i złożyć go razem z “zielona kartą” w Sekcji Imigracyjnej Ambasady USA w Warszawie. Wnioski przyjmowane są codziennie, za wyjątkiem polskich i amerykańskich świąt w godzinach 13.30-15.00

odkopalem tez stare posty, tylko nie moge nigdzie doczytac dokladnie czy umawiam sie telefonicznie na rozmowe z konsulem w sprawie zrzeczenia czy poprostu zanosze ten druk jak wyzej napisano ?? to tylko tyle i juz nie zawracam gitary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie starac o wize turystyczna bez umowienia sie na rozmowe

do zrzekania sie GC nie musisz nigdzie dzwonic

napisz zapytanie -zadzwon do Ambasady ale na numer normalny do sekcji wiz imigracyjnych i Ci powiedza czy sie wyrobisz w tym samym dniu ,,bo przyjmuja takie wnioski od 13:30..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, wypelniam wniosek DS-160 i pojawia się pytanie Do you hold or have you held any nationality other than the one indicated above on nationality?

I tu pojawia się moje pytanie. Co mam dac w przypadku gdy mam GC ? Bo nie jestem obywatelem USA i daje samo Polska? Bo nie chce czegos zle zrobic ;)

Dodatkowo wyswietla się SSN jak daje samo POLAND i mam go wpisywac czy nie?

w złym dziale napisalem post, wiem, moderator jak mozesz to przenies post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...