Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam kilka pytań...Co prawda nie wiem zbyt dużo w tym temacie dlatego tu pisze,a mianowicie, po skończeniu studiów chciałabym wyjechać na stałe do USA... Tylko nie wiem jak zdobyć wize i obywatelstwo,jak mam to wszystko zorganizować,aby móc zostać tam na stałe?... Jeżeli wiecie coś głębiej na ten temat, to prosze piszcie ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zacznij od lektury tego forum w dzialach emigracja oraz zielona karta

zapoznaj sie tez z ta strona

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextoid=ae853ad15c673210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextchannel=ae853ad15c673210VgnVCM100000082ca60aRCRD

zapoznaj sie tez w tematem loteria wizowa

jak bedziesz miec dodatkowe pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - jesteś jedną z kilku miliardów ludzi którzy by chcieli to zrobić.. Teraz pomyśl dlaczego - nie wyjeżdżają ? Twoje możliwości to małżeństwo z obywatelem, sponsorowanie przez pracodawcę, wygrana w loterii wizowej. Tyle... Good luck !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie niczego nie daje.

Kzielu podał Ci opcje uzyskania zielonej karty (a póżniej obywatelstwa, czyli pozostania w Stanach na stałe). Innych nie ma.

Poczytaj forum, te działy, które polecił Ci sly6 i sama zobaczysz, że wyjazd i pozostanie legalne w USA nie jest takie łatwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie niczego nie daje.

Kzielu podał Ci opcje uzyskania zielonej karty (a póżniej obywatelstwa, czyli pozostania w Stanach na stałe). Innych nie ma.

Poczytaj forum, te działy, które polecił Ci sly6 i sama zobaczysz, że wyjazd i pozostanie legalne w USA nie jest takie łatwe ;)

Żadne. Wjazd na turystycznej mozesz dostac maksymalnie na 6 miesiecy (a czesto mniej - szczegolnie jak wjezdzasz pierwsz raz- powiesz ze przyjechalas na dwa tygodnie to dostaniesz wyjazd po miesiacu). Po ich przekroczeniu masz ovestay, jak bedzie odpowiednio dlugi to dostajesz bana ktory skutecznie blokuje Ci wszystkie mozliwosci emigracji poza malzenstwem z obywatelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...