Skocz do zawartości

Malzeństwa Homoseksualne - Wiza


nikitto

Rekomendowane odpowiedzi

Ty wiesz ze tak mozna a zobacz ile osob wybiera inna znow droge>?

to nie tak ze jak malzenstwa hetero to maja cos lepiej juz tez gorzej

nalezy w obu przypadkach pokazac ze wiza nie bedzie sluzyla do legalizowania pobytu,nielegalnego pobytu oraz pracy..na to zwroc uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze malzenstwa heteroseksualne - przed zawarciem malzenstwa maja mozliwosc starania sie o wize narzeczenska, pozniej slub i droga otwarta do sponsorowania na green kart (raz latwiejsza raz trudniejsza - ile ludzi tyle roznych doswiadczen)...

Narzeczenska lub malzenska jezeli od razu sa malzenstwem. Tyle ze wyzalanie na forum Ci nic nie pomoze - i zawsze jest kwestia czy chodzi o bycie razem czy bycie razem w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy wyzalanie??? Jesli tak to brzmi - to sorry! Bardziej niz o wyzalanie chodzi o szukanie rozwiazan. I poki co jasne ze chodzi o bycie razem w US. I mimo ze moje pytanie dotyczylo o jaka wize sie starac w celu zawarcia zwiazku malzenskiego (a to wiadomo ze pociaga za soba bycie razem) i ze wyszlo na to ze tylko turystyczna (ktora daje pobyt jedynie na tydzien, dwa lub wcale), to moze jednak zna ktos jeszcze jakies inne rozwiazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoj partner nie moze czegos poszukac?

moze zna dobrego adwokata

do tego podobno to forum czytales i nie wpadlo nic takiego Ci jak wiza studencka,wiza pracownicza,sponsorowanie pracownicze

oraz loteria wizowa ktora moze bedzie w pazdzierniku

jak widzisz tych wyjsc troche jest i moze nie ktore nie wprost sa pobytem stalym ale mozesz byc dluzej w USA niz na wizie turystycznej a to juz jest cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego podobno to forum czytales i nie wpadlo nic takiego Ci jak wiza studencka,wiza pracownicza,sponsorowanie pracownicze

oraz loteria wizowa ktora moze bedzie w pazdzierniku

Wpadlo, wpadlo i wszystko biore pod uwage... ale nie jest tak latwo jakby sie wydawalo... czekam na wyniki loterii do 1 maja... szukamy pracy... pracodawcy,,, na studia poki co brak kasy...

Ok. Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Ten napisany przeze mnie temat mial byc tez takim zorientowaniem sie czy przypadkiem cos mi nie umknelo przegladajac forum i tym podobne strony (wlacznie z rzadowymi) jesli chodzi o mozliwosci wyjazdu, i legalnego pobytu tam tymczasowo i kiedys na zawsze.

Mam nadzieje, ze przyszlosc bedzie lepsza dla wszystkich, ktorzy chca tam zyc na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nic sie nie zmienilo i nie sadze aby cos sie zmienilo w nablizszym czasie

ale kto to wie co moze byc za jakis czas..

jak nie to pozostaje Kanada do zycia razem :)

widzisz co do kasy to nie jest to takie trudne na nauke-bo mozesz wyjechac na 1 miesiac nauki w potem ten pobyt przedluzyc idac na innej szkoly itd

chyba ze chcesz odrazu isc na nauke na pare lat.wtedy faktycznie potrzebujesz duzo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz co do kasy to nie jest to takie trudne na nauke-bo mozesz wyjechac na 1 miesiac nauki w potem ten pobyt przedluzyc idac na innej szkoly itd

Czy o tym mozna gdzies szerzej poczytac, bo rodza sie w glowie nowe pytania?

Czy jak wyjezdzam na miesiac nauki (powiedzmy kurs jezykowy) to czy status studenta przedluzyc moge w USA i nie bedzie z tym za duzo problemow? Czy jednak wracam do POlski po nowa wize?

Jesli zmieniam szkoly to taka sama droga - powrot do PL czy wszystko w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikkito twoje marzenia, o zyciu w USA nie sa niczym ekskluzywnym, o tym marzy 75% swiata wiec nie jestes sam.

Furtka homoseksualisty to zadna furtka, niesamowity talent, ktory bedziesz potrafil sprzedac to moze dac ci mozliwosc zycia legalnie w USA.

Marzenia mozna miec ale sa malo realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...