Skocz do zawartości

Na Lotnisku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

lotnisko - San Francisco, pobyt turystyczny.

Zakładam ,że lecisz z Europy więc odprawę będziesz miała na lotnisku którym wylądujesz na terytorium USA zanim przesiądziesz się na samolot do San Fransisco.

Szczegółowa rozmowa z urzędnikiem imigracyjnym ( do kogo ,na jak długo,gdzie się zatrzymasz itd.) ,odciski palców ,zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przechodzilam przez urzad imigracyjny w Atlancie. Do stanowiska podchodzisz z paszportem i wypelnona karta, ktora dostajesz w samolocie do wypelnienia. W Atlancie jest moze z 10 przejsc, zazwyczaj wskazuja do ktorego masz podejsc. Jak Ci juz tu wspominano, urzednik zada Ci kilka pytan, pobierze odciski i zrobi zdjecie. Ja dwukrotnie juz przekraczalam to miejsce i wyglada to tak samo. Nie widzialam, aby w tym czasie kogos cofnieto. Ja dwukrotnie dostalam wize wjazdowa na pol roku. Pytania sa podobne. Ja bylam z corka, wiec pytal nas czy juz bylysmy, na jak dlugo planujemy, do kogo, jaki jest status starszej corki w Stanach. Zerkal caly czas w monitor, wiec byc moze jakies informacje tam posiadal, ale nie wiem tego na pewno.. Trwalo to kilka minut. Musisz bardzo uwazac, aby nie zgubic kartki ktora dostaniesz , bo przy wylocie beda o nia wolali. Zgubienie, to klopot i wydatek, bo za duplikat trzeba slono zaplacic. Ostatnim razem dopieli mi ja zszywaczem do paszportu, wiec juz spokojniej, ale za pierwszym razem, to byl stres.. Jesli masz jeszcze jakies pytanie, pisz na elwos@wp.pl. W miare mozliwosci odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...