Skocz do zawartości

Wezwanie Na Interview


koioty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Prosze Was o porade, a mianowicie moja sponsorka zlozyla petycje l-130 pod koniec sierpnia.. jakis jaki jest mniej wiecej okres oczekiwania na wezwanie na interview? i teraz najwazniejsze przyjdzie zwykla poczta list czy kurierem? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało danych - jeżeli Twoja sponsorka jest Twoją małżonką i jest obywatelką, to mniej więcej interview za rok (wcześniej jeszcze kilka rzeczy w NVC trzeba opłacić). Jeżeli się kwalifikujesz na jakieś priority dates (w zależności od stopnia pokrewieństwa) to może być od kilku do ponad 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis miesiac temu przyszlo jakies zawiadomienie do nich w stanach, ze jest wszystko ok i teraz jakis nastepny etap zostal rozpoczety.. czekam i nie moge sie do czekac tego listu, rok to troche duzo :(. Slyszalem ze osoby podobnie sciagane jak ja czekaly pol roku albo gora 8 miesiecy, jest to mozliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostali pewnie NOA1 - w tej chwili do NOA2 (czyli zatwierdzenia petycji przez USCIS) to minimum 6 miesiecy a prawdpodobnie wiecej, pozniej dochodzi etap w NVC i pozniej w ambasadzie. Pol roku do interview - raczej malo prawdopodobne, bardziej do NOA2. To super ze sie nie mozesz doczekac listu, ale przygotuj sie ze zanim dostaniesz wezwanie na interview, ptitioner dostanie kilka listow, bedzie musial oplacic oplate w NVC a pozniej Ty bedziesz musial w Polsce zrobic badanie zanim bedziesz mial interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada ze dostali juz zatwierdzenie czyli te NOA2 (w sumie juz 6 miesiecy minelo)

Moglibyscie mi przyblizyc co to za etap NVC? Rozumiem ze etap w ambasadzie to juz poprostu wezwanie na interview??

Aha i jeszcze jedno, list przychodzi do skrzynki pocztowej czy do odebrania do moich rak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...