Skocz do zawartości

Wiza J1 A Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym wyjechac w tym roku jako Au pair. W 2005 r dostalam promese wizowa na rok, bylam w Stanach dwa razy.Za kazdym razem wracalam w terminie. W 2007 i 2008 roku dostalam odmowy. Wiecie moze czy moge miec problemy z dostaniem J1? Spotkaliscie sie z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zapomnialam dopisac. Chodzilo mi o wize turystyczna.Mialam ja na rok. Za kazdym razem jak wlatywalam do stanow wize na lotnisku wbijali mi na 6 miesiecy, wiec jak bylam tam 4 miesiace to bylam legalnie. Nie ma tam nikogo z mojej rodziny. Tzn jest ciotka ale ona od poczatku jest legalnie, o niej konsul nic nie mowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te odmowy za co byly?>

za bylas 4 miesiace a bylo napisane we wniosku ze bedziesz np 1 miesiac.czasami takie cos bierze sie pod uwage

a jesli bylo to za brak wiezow z Polska to tak bywa i wtedy pzostaje czy sie bedziesz kwalifikowac na J-1 z au pair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na wizie turystycznej ktora dostalam na rok, bylam dwa razy. W lipcu 2005(do wrzesnia) i w maju 2006 do wrzesnia). We wniosku pisalam ze bede tam dwa miesiace,czyli spelnilam ten warunek za pierwszym razem.Pierwszy raz mi odmowili za brak wiezow(bylam wtedy po na pierwszym roku studiow) a drugi raz za to ktos z mojej rodziny tam byl w tym czasie kiedy sie staralam o wize(legalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...